Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Passat Të gjitha në Shkodër

Passat , 687
Passat CC , 25

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Shkodër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 07:34 Makina , Shkodër

SHITET AUTOMAT

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 22:57 Makina , Shkodër

SHITET PASSAT RS LINE

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Sht 17:43 Makina , Shkodër

❌Super okazion ❌

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Sht 10:06 Makina , Shkodër

4300€ Nafte / Automat

4 300 EUR

24 Sht 09:15 Makina , Shkodër

Passat

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Sht 18:15 Makina , Shkodër

Passat cc Benzin Gaz

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Sht 03:02 Makina , Shkodër

Shitur

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Sht 17:34 Makina , Shkodër

VW Pasat UK Reg

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Sht 00:20 Makina , Shkodër

Shitet pasati ose ndrrohet me tauran

2 700 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Gush 00:04 Makina , Shkodër

Passat cc r line 2.0 Diesel

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 14:46 Makina , Shkodër

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 16:18 Makina , Shkodër

Volkswagen passat

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 22:08 Makina , Shkodër

Shitet Volkswagen Passat 2.0 Naft.

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 17:33 Makina , Shkodër

Passat 3c 1.9 TDI

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Korr 20:47 Makina , Shkodër

PASSAT

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Korr 12:23 Makina , Shkodër

Okazion

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 09:16 Makina , Shkodër

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 21:14 Makina , Shkodër

Pasat,1,9 naft me dekomenta

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 10:15 Makina , Shkodër

Passat

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 22:53 Makina , Shkodër

shitet

40 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Qer 14:09 Makina , Shkodër

Shitet

4 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 00:12 Makina , Shkodër

Pasat 2.0 TDI vit 2014

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Qer 10:01 Makina , Shkodër

Passat

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 23:41 Makina , Shkodër

Shitet passat karavan

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 14:52 Makina , Shkodër

VW Passat 2.0TDI 2011

9 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 13:11 Makina , Shkodër

Passat...Automat

3 900 EUR

25 Maj 21:36 Makina , Shkodër

shitet okazion

38 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Maj 13:58 Makina , Shkodër

PASSAT 2.0TDI L 2013

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Maj 10:42 Makina , Shkodër

Volkswagen Passat

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 09:56 Makina , Shkodër

Shitet vw pasat diesel 2013

9 000 EUR Çmimi me zbritje

05 Maj 15:32 Makina , Shkodër

1.9Tdi

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 14:49 Makina , Shkodër

shitet ose ndrohet

4 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 18:53 Makina , Shkodër

Pasat

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 13:05 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 18:24 Makina , Shkodër

Pasat karvan

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:07 Makina , Shkodër

wv pasat

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 07:48 Makina , Shkodër

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Pri 12:25 Makina , Shkodër

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 AUTOMATIK

3 200 EUR

31 Mar 00:27 Makina , Shkodër

Shitet Passat Viti 2002 4×4 Automat super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Mar 18:07 Makina , Shkodër

1.9 TDI 1tkuqe

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Mar 16:22 Makina , Shkodër

passat

38 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Mar 16:17 Makina , Shkodër

Passat cc

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:32 Makina , Shkodër

Passat 2003 diesel/nafte

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Mar 11:45 Makina , Shkodër

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 AUTOMAT

3 200 EUR

23 Mar 20:49 Makina , Shkodër

SHITET PASSAT B6 OKAZION

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 22:59 Makina , Shkodër

1.9tdi 2tkuqe

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Mar 17:54 Makina , Shkodër

Okazion

22 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 13:19 Makina , Shkodër

Passat 2.0 Tdi Automatik DSG 2013 Pa Dogan

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 21:31 Makina , Shkodër

SHITET

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Mar 09:26 Makina , Shkodër

Passat automat 2006

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Shkodër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione