Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volswagen Passat ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Passat në Shitje me çmimet më të volitshme. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Passat ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje.25 Mar 16:30
Linku:
Makina , Tiranë

Passat 2013, 2.0TDI , Bluetec

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

2014 - VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI - FULL

9 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:30
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2012 VOLKSWAGEN VW PASSAT 2.0 TDI SEL ��FULL OPTIONS��

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999

Sot 14:44 Makina , Tiranë

VW PASSAT AUTOMAT 2014 BENZIN 2.5 ME DOGAN

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:36 Makina , Durrës

Nderrohet passat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:25 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION !! VOLSVAGEN PASAT 2.0 NAFTE 2012

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:05 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET VW PASSAT HIGHLINE. AUTOMAT DSG.FULL OPSION

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 Dyqani Makina , Durrës

SHITET OKAZION 2014 Passat 2.0 TDI BlueMotion

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:55 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:52 Makina , Durrës

Passat 2.0 Naftë 2015

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:42 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen passat 2.0 TDI

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Makina , Tiranë

Passat 2006 Manual

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:38 Makina , Fier

✅1.4 benzin 2010✅

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Makina , Shkodër

❌❌ Shitet Passat 2.0 TDi Blumotion ❌❌

8 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Durrës

Automat

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:21 Makina , Tiranë

Okazion

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:20 Makina , Durrës

volkswagen passat 2002 1.9 Tdi

1 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 13:17 Makina , Tiranë

PASSAT 2.0 TDI MANUAL VITI 2006

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:17 Makina , Pogradec

Passat 2.0 2006 benzin gas ne leje qarkullimi

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:16 Makina , Fier

Pasat

11 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

Pasat 2015 naft 1.6 okazion 10800 euro ska diskutim

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:16 Makina , Krujë

Shitet / nderrohet Passat 2015 super gjendje okazion

8 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Durrës

SHITET PASAT 1.9 NAFTE AUTOMATIK 2001

1 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

VW Passat 2.0 Nafte 2008 ✅️ AUTOMAT ✅️

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:16 Makina , Tiranë

VW PASSAT 2007 Manuale 6+1

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:16 Makina , Krujë

Passat super gjendje okazion

8 990 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:14 Makina , Tiranë

WOLKSVAGEN PASSAT 1.9TDI✓

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

Okazion Passat 2006 2.0 Nafte

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:13 Makina , Elbasan

Volkswagen Passat 2006 Nafte

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:09 Makina , Durrës

Pasat 1.9 automat 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:05 Makina , Tiranë

2015 VW Passat TDI DSG SEL

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:04 Makina , Shkodër

Shitet passat 1.9 naft

2 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:02 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!VW PASSAT JETTA 1.9 TDI VITI 2007 HIGHLINE

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:02 Makina , Elbasan

VW passat

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Makina , Tiranë

Passat sel 2.0 tdi automat me dogan europian

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:01 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT 2.0 TDI MANUAL 6+1 MARSHE VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Kavajë

OKAZION!!!PASSAT SEL 2.0 TDI “AUTOMAT”VITI 2012

8 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 Dyqani Makina , Fier

VW Passat 1.9 TDI

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:59 Makina , Tiranë

Passat sel 2.0 tdi automat me dogan

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:55 Makina , Durrës

Shitet Volkswagen Passat 1.9 nafte, 2006,dogane e paguar

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:55 Makina , Tiranë

Passat highline automat

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:49 Makina , Durrës

Volkswagen Passat 2.0 tdi 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Tiranë

PASSAT 1.9 TDI NAFTE EKONOMIKE SUPER GJENDJE

2 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:46 Dyqani Makina , Tiranë

VW Passat ����

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:44 Makina , Lushnjë

PASAT MANUAL NAFTE OSE NDERRIM

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:44 Makina , Fier

VW PASSAT 2.5 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:39 Makina , Tiranë

* Shitet okazion VW Passat viti 2008 - 2.0 nafte kamio DSG 4

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Passat B6 Automat FULL OPTION !!!!

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:32 Makina , Shkodër

Passat 2003 diesel/nafte

2 000 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:32 Makina , Durrës

Shitet passat 2.5 benzin dogane e paguar OKAZION

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Makina , Shkodër

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 AUTOMATIK

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:22 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASSAT KLIMA 2006 NAFTE

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Passat në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Passat në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Golf në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Passat, Volkswagen Golf, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Golf që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Golf ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Passat


Keni VW Volkswagen Passat që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Passat shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione