Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Mat

Golf , 88
Passat , 23
T6 , 1
181 , 1
Amarok , 1
Bora , 3
Caddy , 4
e-Golf , 1
Fox , 1
Polo , 12
Sharan , 13
Touareg , 2
Touran , 11

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Mat,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Mat ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

16 Mar 17:59 Makina , Mat

Okazion

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 11:08 Makina , Mat

Pasat okazion

160 000 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Jan 11:34 Makina , Mat

SHITET

2 200 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Jan 22:06 Makina , Mat

Golf IV benzin/gaz 1.6 sr

2 200 EUR

14 Dhj 17:28 Makina , Mat

Passat 2008 nafte 5000EUR

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 13:48 Makina , Mat

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 11:58 Makina , Mat

Shes Volkswagen sharon

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 10:21 Makina , Mat

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 14:41 Makina , Mat

Golf 4 (10.2001)

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 19:38 Makina , Mat

Woswagel

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 05:50 Makina , Mat

Golf 4

800 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 12:51 Makina , Mat

Makine Volksvagen passat ne shitje.

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Shk 16:07 Makina , Mat

Golf 4

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 05:19 Makina , Mat

Shitet

3 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Nën 20:17 Makina , Mat

Shitet vw caddy

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:54 Makina , Mat

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 18:22 Makina , Mat

Passat

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 17:16 Makina , Mat

Golf 5 Shitet per arsyje mosperdorimi

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

okazion

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:04 Makina , Mat

Akazion

3 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Sht 18:24 Makina , Mat

Golf V 2.0

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Sht 19:21 Makina , Mat

Shitet polo1.4 benzine

1 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 12:32 Makina , Mat

Makina shitet per arsye largimi

170 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 19:17 Makina , Mat

okazion shitet golf 3

950 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
23 Gush 13:33 Makina , Mat

Shitet Touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:20 Makina , Mat

Shitet Touran OKAZION

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 04:04 Makina , Mat

shitet

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Gush 11:28 Makina , Mat

Sharon

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Gush 13:31 Makina , Mat

golf 3

1 300 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
02 Korr 20:22 Makina , Mat

Makina shitet per arsye largimi

170 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Qer 16:16 Makina , Mat

golf 5

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 14:34 Makina , Mat

Wolkswagen

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 19:36 Makina , Mat

Kerkoj te blej

1 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Pri 13:28 Makina , Mat

Shitet sharon

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Pri 08:31 Makina , Mat

Golf

1 600 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 09:03 Makina , Mat

Blej

250 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Mar 19:46 Makina , Mat

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 15:17 Makina , Mat

Golf 5

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Mar 15:05 Makina , Mat

Me liber sherbimesh

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Jan 17:46 Makina , Mat

Shitet ose nderrohet sharon

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 13:09 Makina , Mat

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 15:54 Makina , Mat

Golf 4

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Jan 18:54 Makina , Mat

Fox

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 23:13 Makina , Mat

Passat

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Jan 02:26 Makina , Mat

shitet Wolzvagen Polo 1.2 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Jan 02:26 Makina , Mat

shitet Wolzvagen Polo 1.2 nafte

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Mat juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione