Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Lupo Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Lupo | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

05 Qer 19:01 Makina , Tiranë

VW Lupo e shkelqyer 58.000 km

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Maj 11:05 Makina , Tiranë

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 13:22 Makina , Tiranë

VW Lupo 1.2 tdi

1 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 14:22 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Lupo

1 200 EUR

12 Pri 14:59 Makina , Tiranë

VW LUPO

190 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Pri 18:45 Makina , Librazhd

Shitet VW Lupo

200 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 09:53 Makina , Tiranë

VW Lupo Automat 1.4 benzin

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 23:34 Makina , Korçë

Lupo1.4 naftë 2004

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Jan 13:26 Makina , Korçë

Lupo 1.0

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 09:46 Makina , Tiranë

SHITET LUPO 1.7 SDI NAFTE

700 EUR

18 Jan 17:52 Makina , Korçë

Lupo1.4 naftë 2004

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Jan 12:53 Makina , Korçë

Shitet per arsye emigrimi

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Jan 20:34 Makina , Korçë

Lupo1.4 naftë 2004

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Nën 14:53 Makina , Elbasan

Lupo motorr 1.0 Benzin

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Nën 20:31 Makina , Tiranë

Okazion....shes Lupo 1000 benzin krah anglez 700 lek

700 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
04 Nën 16:37 Makina , Elbasan

Shitet volksvagen lupo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 17:27 Makina , Elbasan

Lupo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Tet 00:29 Makina , Elbasan

Lupo

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Tet 23:14 Makina , Elbasan

Lupo

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Sht 12:38 Makina , Tiranë

Volkswagen

850 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 22:38 Makina , Vlorë

Volkswagen Lupo 1.4

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Sht 16:36 Makina , Tiranë

Shitet w lupo

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 21:11 Makina , Tiranë

Shitet lupo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Gush 19:21 Makina , Korçë

Lupo 1.3 Nafte viti 2004 shum ekonomike

1 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Korr 18:16 Makina , Fier

Shitet

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Qer 01:10 Makina , Tiranë

Lupo 999€

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 00:33 Makina , Shkodër

Volkswagen Lupo 1.0 benzine

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:50 Makina , Tiranë

wolsvagen lupo

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Pri 12:11 Makina , Shkodër

Volkswagen Lupo 1.0 benzine

970 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:55 Makina , Durrës

Shitet

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Pri 15:09 Makina , Shkodër

Volkswagen Lupo 1.0 benzine

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Pri 18:44 Makina , Tiranë

Shitet Lupo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Pri 09:05 Makina , Tiranë

Shitet wv Lupo

1 750 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 14:27 Makina , Shkodër

VW Lupo 1.2 Diesel

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Pri 10:17 Makina , Vlorë

Okazion

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:08 Makina , Shkodër

Volkswagen Lupo 1.0 benzine

1 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 21:02 Makina , Tiranë

Shitet Lupo

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Mar 22:33 Makina , Tiranë

shitet volkswagen lupo 1.2 tdi

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 02:41 Makina , Krujë

VW Volswagen Lupo

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 08:23 Makina , Tiranë

Golf 5 super gjendje okazion

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 14:45 Makina , Korçë

Super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 18:48 Makina , Korçë

Super gjendje

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 12:24 Makina , Korçë

Lupo

1 300 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 19:40 Makina , Korçë

Shitet sepse dua te mar makine me te madhe

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Jan 12:00 Makina , Korçë

Shitet per sepse dua te mar makine me te madhe

1 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 13:28 Makina , Pogradec

Shitet ose nderrohet Lupo 1.4 nafte 2005

1 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Dhj 13:41 Makina , Berat

Wv lupo 1.4

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 20:42 Makina , Tiranë

shitet VW Volkswagen lupo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 19:40 Makina , Tiranë

Shitet VW Volkswagen Lupo

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 14:37 Makina , Tiranë

Shitet Volkswagen Lupo 99

600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Lupo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione