Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | LT

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen LT | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

07 Maj 15:16 ,

Shitet !

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 14:21 ,

volkwagen lt28

1 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Pri 11:40 ,

Rulot

4 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Pri 19:33 ,

Okazion Volkswagen LT 2.5

4 000 000 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Shk 06:56 ,

Karoatrec

6 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Jan 17:20 ,

Shitet vw LT35

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 00:55 ,

Shes VW LT 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Nën 06:35 ,

shitet ose nderrohet karrotreci

6 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 08:40 ,

Okazion fugon 5000 euro

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Tet 14:14 ,

wolkswagen lt 46 motorr 2.8 naft karrotrec okazjon

5 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 19:23 ,

Fugon 5000 €

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Sht 01:47 ,

shes ose nderrohet makina

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 18:38 ,

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 ,

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 18:38 ,

shitet ose nderrohet makina

4 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Maj 15:21 ,

FURGON VW LT 28

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 21:07 ,

Kamjoncin

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 11:45 ,

Volkswagen LT 4950 euro

4 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Mar 21:08 ,

Volkswagen LT46

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 09:36 ,

Furgon Lt 28

250 000 LEK

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Jan 12:11 ,

Furgon Wolswagen LT

8 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Jan 15:59 ,

Okazion

123 LEK

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Nën 15:47 ,

volzvagen lt 28

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 17:16 ,

shitet,,,, Qmim i diskutueshem!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Nën 16:56 ,

shitet... Qmimi i dikutieshem!

5 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 12:44 ,

FUGONE UDHETIMI

1 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Tet 14:41 ,

furgon

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:40 ,

Kamjonet LT35 Dizell 2,4 Gjindet ne Kosov

3 000 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 20:56 ,

Shitet

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Qer 21:46 ,

LT 35

3 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 12:08 ,

Shitet Volkswagen per transport mallrash

3 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Pri 00:25 ,

Fugon Volkswagen LT 28

4 000 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 12:55 ,

U shit Kamper vw viti 91 nafte

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 09:14 ,

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

25 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Jan 21:42 ,

Shitet ose nderrohet

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 21:34 ,

Shitet ose nderrohet ne kamjoncin me te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Jan 14:00 ,

Kamper vw viti 1991 nafte

3 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:00 ,

Volkswagen lt 35 furgon

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Jan 20:34 ,

VW LT

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Jan 12:59 ,

Volkswagen lt 35

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Dhj 08:21 ,

okazion karotrec 5 euro

5 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Dhj 19:25 ,

Shitet ose nderrohet me kamjoncin te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Dhj 23:27 ,

Shitet ose nderrohet

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Dhj 17:48 ,

Nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:33 ,

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Nën 19:47 ,

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 12:49 ,

Shitet ose nderohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Nën 10:03 ,

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Tet 20:40 ,

Shitet ose nderrohet me kamjoncin me te vogel

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Tet 08:16 ,

LT 35

350 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen LT | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione