Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Kukës

Golf , 802
Passat , 544
T3 , 18
T4 , 13
T5 , 22
T6 , 5
181 , 2
Amarok , 3
Beetle , 4
Bora , 25
Caddy , 94
CC , 10
Crafter , 15
e-Golf , 4
Eos , 1
Fox , 2
ID.4 , 1
Jetta , 13
LT , 3
Lupo , 3
Phaeton , 8
Polo , 69
Sharan , 163
T2 , 2
Tiguan , 15
Touareg , 20
Touran , 301
Vento , 8
XL1 , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:42 Makina , Kukës

Tiguan 2.0 DSG 2017 95000km

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:31 Makina , Kukës

Golf 5 GOAL

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:48 Makina , Kukës

GOLF VI 1.6 Nafte SUPER

111 111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 19:27 Makina , Kukës

GOLF VII GTD DSG AUTOMATIK DISEL PANORAM STARTSTOP

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:32 Makina , Kukës

Golf 7 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Makina , Kukës

VW JETA AUTOMATIC 2.0 NAFTE

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 Makina , Kukës

Volkswagen Golf 6

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:22 Makina , Kukës

Volkswagen Golf VI 2009

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 16:29 Makina , Kukës

Vw caddy 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:31 Makina , Kukës

Golf 3

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:44 Makina , Kukës

Pasat 2.0 tdi B7 automatik 2014 targa te huaja

8 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:54 Makina , Kukës

Caddy 1.9 D ..2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 12:23 Makina , Kukës

Vw passat 2010 2.0 automat sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:23 Makina , Kukës

Vw touran automat sapo ardhur nga ZVICRA����

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:23 Makina , Kukës

Vw tiguan 2.0 automat 2012 ZVICRA��������

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:10 Makina , Kukës

VW GOLF PLUS

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:02 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 20:18 Makina , Kukës

Caddy 1.9 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:04 Makina , Kukës

VW JETTA 2.0 TDI ME DOGANE 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 Makina , Kukës

GOLF 5 2.0 TDI E SAPO TARGUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:54 Makina , Kukës

GOLF 5 1.9 TDI

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:12 Makina , Kukës

Shitet Touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Makina , Kukës

SHITET VW TOURAN 2.0 DSG PA DOGAN EURO 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 Makina , Kukës

SHITET VW TOURANI 1.9 TDI 2005 PA DOGAN EURO 4

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:54 Makina , Kukës

Vw volkswagen polo 2011

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 09:46 Makina , Kukës

Crafter

8 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 09:43 Makina , Kukës

vw volkswagen polo 2011

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 17:58 Makina , Kukës

Golf 5 plus

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
22 Mar 16:08 Makina , Kukës

Golf 5 1.9 Automat

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Mar 16:08 Makina , Kukës

Touran 2010 Automat 7 vende

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:08 Makina , Kukës

Touran

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 16:08 Makina , Kukës

Shes wv T5 viti 2009 Dizel 1.9 TDI

8 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 17:28 Makina , Kukës

Golf 7 automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:38 Makina , Kukës

VW TOURAN 1.9 TDI AUTOMAT -07

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
20 Mar 11:13 Makina , Kukës

Tiguan 2.0 TDi automatik DSG 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 13:13 Makina , Kukës

caddy 1.9 tdi me ulse 5 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 13:12 Makina , Kukës

caddy 1.9 TDI me klim Maxi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 13:12 Makina , Kukës

passat 2.0 viti 2010 full extra Me matorr CC pasaatit

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 09:41 Makina , Kukës

Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2013 5 ulse

77 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 20:22 Makina , Kukës

VW Polo 1.4TDI

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 11:21 Makina , Kukës

✅SHITUR✅

38 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:55 Makina , Kukës

Golf

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 15:51 Makina , Kukës

Golf

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
12 Mar 15:51 Makina , Kukës

Golf 4

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 15:51 Makina , Kukës

Touran

3 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
11 Mar 20:54 Makina , Kukës

VW Golf 2.0 TDI

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 10:17 Makina , Kukës

Volkswagen sharan

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Mar 02:04 Makina , Kukës

Passat 3c 1.9

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 02:01 Makina , Kukës

Tiguan 2.0 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 01:55 Makina , Kukës

VW caddy 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione