Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Korçë

Golf , 972
Passat , 508
T3 , 8
T4 , 13
T5 , 24
T6 , 5
181 , 3
Amarok , 1
Beetle , 10
Bora , 31
Caddy , 69
CC , 28
Crafter , 9
e-Golf , 13
Fox , 3
ID.4 , 1
Jetta , 10
Käfer , 1
Lupo , 24
Phaeton , 7
Polo , 209
Sharan , 115
T2 , 1
Tiguan , 42
Touareg , 64
Touran , 114
up! , 1
Vento , 8

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Korçë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Korçë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:38 Makina , Korçë

Shitet VW Touran Automat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:28 Makina , Korçë

Touran

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Makina , Korçë

Golf plus

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 09:49 Makina , Korçë

Fox

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:57 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran 2010

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:56 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 Makina , Korçë

Wolsvagen Tuoran

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:14 Makina , Korçë

VW golf 1.9 TDI

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:10 Makina , Korçë

Golf Sportsvan Automat Viti 2018 Pothuaj se i ri fare

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 08:08 Makina , Korçë

Caddy Max 1.9 E sjell nga Gjermania

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:04 Makina , Korçë

VW Touran

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:13 Makina , Korçë

Passat 2011

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:26 Makina , Korçë

SHITET TOURAN 1.9 NAFT MANUAL

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:26 Makina , Korçë

Golf 4 1.9 TD(I) e kuqe

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:24 Makina , Korçë

Volkswagen Tiguan 2.0 TSI!

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:28 Makina , Korçë

Golf 5Plus

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
23 Sht 23:03 Makina , Korçë

Golf V

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 22:41 Makina , Korçë

Okazion vw bora golf 4 automatike

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Sht 15:15 Makina , Korçë

Touran 3500 eur

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Sht 14:37 Makina , Korçë

Touareg-Benzinë-Gaz-2004-4x4-Shitet-Ndërrohet

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 13:50 Makina , Korçë

Shitet wolkswagen Tiguan

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 13:10 Makina , Korçë

PASSAT CC

7 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 11:14 Makina , Korçë

vw touran 1.9 tdi manual

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Sht 00:48 Makina , Korçë

GOLF 4

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 10:38 Makina , Korçë

OKAZIONN PASSAT AUTOMAT

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 01:16 Makina , Korçë

golf

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Sht 01:15 Makina , Korçë

2017 Volkswagen Caddy Maxi

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Sht 19:48 Makina , Korçë

Golf IV

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Sht 23:35 Dyqani Makina , Korçë

SHITET → 2010 Volkswagen Golf 6+

8 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Sht 20:10 Makina , Korçë

Golf 6 2.5 benzine-gaz gjendje perfekte 7700 euro

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 19:33 Makina , Korçë

���� WV TIGUAN 2.0 tdi Look ABT����

12 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 14:31 Makina , Korçë

Shitet VW Caddy 1.9 diesel 2006

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Sht 18:58 Makina , Korçë

Volskwagen Golf V

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 14:02 Makina , Korçë

Volkswagen Polo 1.4

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Sht 09:50 Makina , Korçë

Golf 5 Automat

3 399 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 22:50 Makina , Korçë

Golf 2.8 VR6

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
15 Sht 21:38 Makina , Korçë

Golf 7. 1.6 Nafte

9 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 21:20 Makina , Korçë

—SHITUR— Volkswagen GOLF PLUS 2.0 TDI

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 19:53 Makina , Korçë

Golf V

5 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 20:30 Makina , Korçë

Okazion!!!’Shitet

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Sht 15:58 Makina , Korçë

Golf4 automat

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Sht 02:57 Makina , Korçë

Shitet Touran 1.9 tdi Manual SUPER GJENDJE

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Sht 19:32 Makina , Korçë

Volkswagen Bora

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Sht 12:55 Makina , Korçë

Volkswagen touran 2.0

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 16:06 Makina , Korçë

Shitet

111 111 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Sht 13:24 Makina , Korçë

Tiguan

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 10:49 Makina , Korçë

Shitet polo

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Sht 10:16 Makina , Korçë

Golf5gri

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 10:05 Makina , Korçë

Golf5 gri

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Sht 09:22 Makina , Korçë

Golf

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Korçë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione