Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Jetta Të gjitha në Shqipëria

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Jetta | ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 10:39
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:21
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Ofert vetem per festa

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online

Sot 16:25 Makina , Tiranë

Okazion vW jetta

6 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 16:04 Makina , Tiranë

VW Jetta 2014 1.6 nafte automatik

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:10 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA VITI 2007 1.9 TDI MANUAL

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:28 Dyqani Makina , Durrës

SHITET VW JETTA 2012

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 13:14 Makina , Kukës

Passat Jetta Automatike

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Online
Sot 11:11 Makina , Tiranë

VW jetta 2.0 naft vit 2006 kamje automat 196789 kilometa

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 10:58 Makina , Durrës

VW JETTA 2.0 TDI 2009

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:18 Dyqani Makina , Tiranë

VW JETTA

5 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:34 Makina , Tiranë

‼️WV Jetta 2012 1.6 Diesel Automat 190Km‼️

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet Okazion 2011 Volkswagen Jetta 2.5 Sel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

SHITET 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:23
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet 2012 Volkswagen Jetta 2.5 SE

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:22
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2011 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 09:21
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte Ofert vetem per festa

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Online
Sot 09:14 Makina , Fier

Volkswagen Jetta 2.5 - Automatik

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Online
Dje 22:57 Makina , Tiranë

Passat Jetta 2.0 tdi automat viti 2014 me dogan

9 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:08 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA NAFTE 2.0 AUTOMATIKE VITI 2006 ME DOGANE NE SUPER G

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:11
Linku:
Dyqani Makina , Lushnjë

2012 Vw Jetta 2.0L Benzine automatike

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:39 Makina , Tiranë

Volkswagen Jetta USA 1.9 TDI FULL OPTION

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:42 Makina , Dibër

U shit flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 10:39
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

VW Jetta nafte 2012 Full option

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Dje 10:36
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Shitet OKAZION 2012 Volkswagen Jetta 2.0 Nafte ⁣

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Dje 09:14 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA 2012 2.5 SE

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:40 Makina , Lushnjë

Volkswagen

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 21:56 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 21:56 Makina , Fier

SHITET VOLKSWAGEN JETTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 21:56 Makina , Lushnjë

OKAZION VOLKSWAGEN JETTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 19:51 Makina , Durrës

VOLKSWAGEN JETTA OKAZION

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:51 Makina , Elbasan

SHITET VOLKSWAGEN JETTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Maj 19:51 Makina , Tiranë

OKAZION VW JETTA

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Maj 19:16 Makina , Tiranë

VW JETTA

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 17:48 Makina , Lezhë

Jetta

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Maj 10:15 Dyqani Makina , Durrës

VW JETTA VITI 2007 1.9 NAFTE ME DOKUMENTA TE PAGUARA

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 10:06 Makina , Tiranë

SHITET PASSAT JETA 2.0

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Maj 10:06 Makina , Durrës

Wolksvagen nafte automat DSG

7 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Online
28 Maj 09:17 Makina , Tiranë

Volzwagen jetta

19 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Maj 08:46 Makina , Shkodër

Wv Jetta 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 19:55 Makina , Tiranë

VW Jetta 2.0 TDI BLUEMOTION

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
27 Maj 11:27 Makina , Tiranë

VW JETTA FULL OPTIONS

7 700 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 11:19 Makina , Tiranë

Shitet Woswagen Jetta Sel 2017 1.4 super gjendje

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Maj 08:01 Makina , Durrës

Wv jetta 2005

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
26 Maj 21:27 Makina , Tiranë

Pasat jeta

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Maj 20:47 Makina , Tiranë

Okazionn

7 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Maj 17:54 Makina , Durrës

Shitet VW JETTA

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 14:46 Makina , Tiranë

Voklswagen Jetta 2.5 SE - 2012 Okazion

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 12:21 Makina , Durrës

Volkswagen Jetta 2.5 Benzine

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
25 Maj 23:16 Makina , Tiranë

Volkswagen Full Opsion

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Maj 22:39 Makina , Durrës

SHITET VW JETTA HYBRID

9 999 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Jetta | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione