Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Krujë

Golf , 532
Golf Plus , 58

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Krujë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Krujë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:30 Makina , Krujë

Golf 5 okazionnn

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:23 Makina , Krujë

VW GOLF 5 1.9 NAFT i sapoardhur nga GJERMANIA me dogan

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:40 Makina , Krujë

VW GOLF 6 AUTOMAT 2011 i sapotarguar gjendje perfekte

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:37 Makina , Krujë

VW GOLF 6 AUTOMAT 2011 i sapoardhur me dogan

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 08:55 Makina , Krujë

Golf 6 GTI Fabrike

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Sht 13:05 Makina , Krujë

❌OKAZION❌ Golf 4

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
18 Sht 13:30 Makina , Krujë

Shitet golf 3

1 400 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Sht 11:19 Makina , Krujë

Golf 5 manual

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 18:46 Makina , Krujë

GOLF 1.9 AUTOMAT FULL

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf 5 2007

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 20:46 Makina , Krujë

shitet Golf

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Sht 11:50 Makina , Krujë

Shitet makina

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Gush 15:41 Makina , Krujë

����GOLF 2.0 TDI AUTOMAT FULL

8 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Gush 12:03 Makina , Krujë

Okazion vetem sot

3 499 EUR

17 Gush 01:11 Makina , Krujë

Golf v

3 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Gush 19:27 Makina , Krujë

Golf v

3 799 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 21:01 Makina , Krujë

Golf 5 shitet ndrohet

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 21:03 Makina , Krujë

Golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Gush 10:45 Makina , Krujë

SHITET GOLFI 6 SUPER SAPOARDHUR

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Gush 10:45 Makina , Krujë

SHITET GOLFI 6 SUPER SAPOARDHUR

7 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 17:44 Makina , Krujë

SHITET GOLF 6 AUTOMAT SUPER GJENDJE

7 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Korr 12:52 Makina , Krujë

Golf 4 1.9

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 14:34 Makina , Krujë

Golf 5

6 400 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 10:10 Makina , Krujë

Golf V

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 20:38 Makina , Krujë

golf6 1.6tdi

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:44 Makina , Krujë

Shitet golf 7 automat

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Qer 13:32 Makina , Krujë

golf 6 1.6

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 09:16 Makina , Krujë

GOLF 5 1.9 Portobagazh

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Qer 20:54 Makina , Krujë

Shitet golf 6

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 14:25 Makina , Krujë

‼️golf 3 viti1998 benzin‼️

2 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 03:34 Makina , Krujë

Golf 5+ Goal OKAZION

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 13:04 Makina , Krujë

❌OKAZION❌GOLF 1.6 BENZIN 3000€

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 01:26 Makina , Krujë

Golf 5 1.4 Benzin Tsi Automat 2008 full opsion

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Maj 19:52 Makina , Krujë

Shitet golf 5

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Maj 22:02 Makina , Krujë

Golf 6 2.0 nafte

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:54 Makina , Krujë

Golf6 2.5 Benzine

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Maj 20:35 Makina , Krujë

Golf 7 automat

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:46 Makina , Krujë

Golf 6

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 17:52 Makina , Krujë

Okazion

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 14:20 Makina , Krujë

Golf 5 1.4 Tsi 2008 Automat 4999 Euro disk full opsion

4 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Maj 14:51 Makina , Krujë

Golf 5+ GOAL OKAZION����

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 14:15 Makina , Krujë

vw golf 5 1.9

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 20:36 Makina , Krujë

Golf 6 1.6 portobagazh 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 14:27 Makina , Krujë

Shitet golf 5 1.6 benzin

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Krujë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione