Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Pogradec

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Pogradec,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Pogradec ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 15:28 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 5 BENZIN + GAS 1.4 VITI 2006 MANUALE ME DOGANE

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:35 Makina , Pogradec

Golf 4 1.6 16v gaz/benzine

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:46 Makina , Pogradec

GOLF 5 - 2.0 NAFTE - AUTOMAT - SUPER GJENDJE

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:01 Makina , Pogradec

okazion bezin gaz letra t prera

29 Maj 00:00 Makina , Pogradec

Vw Golf 1.9TDI AUTOMAT 2008 ne gjendje shume te mire

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 09:18 Makina , Pogradec

�� VW GOLF 5 1,9TDI AUTOMAT F1

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 09:46 Makina , Pogradec

Golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 09:08 Makina , Pogradec

Golf4 portobagazh

2 200 EUR

09 Maj 22:45 Makina , Pogradec

GOLF 4

2 500 EUR

25 Pri 18:48 Makina , Pogradec

Shitet

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 09:57 Makina , Pogradec

Shitet GOLF 4 TDI DI TE KUQE

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 20:25 Makina , Pogradec

Golf 4 1.9 TDI !!!! Letra per nje vit !!! Okazion !!!!

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 14:39 Makina , Pogradec

Volkswagen Golf V

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 23:46 Makina , Pogradec

GOLF 5 2.0 TDI

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:13 Makina , Pogradec

VW GOLF 1.9 TDI MANUAL VITI 2005

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 15:19 Makina , Pogradec

Golf 4 1.8

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Mar 12:19 Makina , Pogradec

Shitet golf 5

4 199 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 09:46 Makina , Pogradec

SHITET VOLKSWAGEN MK5

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Mar 14:03 Makina , Pogradec

Volkwagen Golf 5 2006

3 500 EUR

16 Mar 23:51 Makina , Pogradec

Golf 6 1.6 TDI 2009

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 18:51 Makina , Pogradec

Shitet

4 199 EUR

09 Mar 01:26 Makina , Pogradec

Golf 6 - 2009 1.6 TDI��

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 14:14 Makina , Pogradec

Golf 4

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:18 Makina , Pogradec

Golf 4

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Shk 14:57 Makina , Pogradec

Golf 5

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 17:35 Makina , Pogradec

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Shk 15:12 Makina , Pogradec

VW GOLF

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 17:55 Makina , Pogradec

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Jan 07:31 Makina , Pogradec

Golf 6 1.4 Benzin Automat TSI DSG

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 23:04 Makina , Pogradec

Golf 6

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Jan 19:48 Makina , Pogradec

Golf 4

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 12:05 Makina , Pogradec

Golf 4

1 600 EUR

23 Jan 17:51 Makina , Pogradec

Shitet

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Jan 10:23 Makina , Pogradec

Golf 3

1 500 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 14:37 Makina , Pogradec

Golf 4. Benzin-gaz

2 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Jan 15:34 Makina , Pogradec

Shitet/Nderrohet Golf V,ne gjendje perfekte !

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Jan 00:15 Makina , Pogradec

Golf 5 1.4 Benzin

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Dhj 10:52 Makina , Pogradec

Shitet golf 5 Okazion

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 10:30 Makina , Pogradec

⚡ GOLF 5 - 4500€ ⚡

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Dhj 17:25 Makina , Pogradec

⚡ GOLF 5 - 4500€ ⚡

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 18:11 Makina , Pogradec

Golf 4

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Nën 03:26 Makina , Pogradec

Golf 4

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Nën 00:35 Makina , Pogradec

Golf 5 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Nën 00:35 Makina , Pogradec

Golf 5 1.9 nafte

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Nën 20:53 Makina , Pogradec

Automat

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Nën 19:26 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 5 1.9 NAFTE

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Tet 23:51 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 1.9

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 23:51 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 1.9

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 23:51 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 1.9

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Tet 23:51 Makina , Pogradec

SHITET GOLF 1.9

4 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Golf | Pogradec juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione