Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Golf Të gjitha në Gjirokastër

Golf , 223
Golf Plus , 7

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Maj 09:00 Makina , Gjirokastër

Golf V 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 14:52 Makina , Gjirokastër

Volswagen

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 21:43 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 22:46 Makina , Gjirokastër

U shit

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 21:39 Makina , Gjirokastër

Golf 4 gaz benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 10:16 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 19:27 Makina , Gjirokastër

Golf 4

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 23:02 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 09:34 Makina , Gjirokastër

Shitet n gjendje t mir

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 18:29 Makina , Gjirokastër

Golf 5 1.9 TDI

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 17:34 Makina , Gjirokastër

VW Golf 5 1.9 TDI Look GTI Manual Nderohet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:42 Makina , Gjirokastër

Shitet n gjendje t mir

1 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 20:17 Makina , Gjirokastër

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Dhj 16:53 Makina , Gjirokastër

Wolksvagen

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:14 Makina , Gjirokastër

Golf 5 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 11:32 Makina , Gjirokastër

Pjese Golf 3 & W124

12 345 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Tet 13:32 Makina , Gjirokastër

Ne Shitje per arsye mosperdorimi

200 000 LEK

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 12:10 Makina , Gjirokastër

Golf 6 1.4Gaz Benzin - LOOK GTI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Tet 12:32 Makina , Gjirokastër

Shitet golf 3 B/G URGJENT

750 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Sht 18:40 Makina , Gjirokastër

Shitet golf 3 1.0 B/G

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Sht 13:43 Makina , Gjirokastër

VW GOLF 5 1.6

4 300 EUR

11 Sht 23:42 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 23:42 Makina , Gjirokastër

benzin gaz

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 19:33 Makina , Gjirokastër

Volkswagen Golf 3

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Gush 13:42 Makina , Gjirokastër

Shitet per arsye emigrimi

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Korr 22:57 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 5 2008

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Korr 17:55 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 4

3 000 EUR

22 Korr 00:12 Makina , Gjirokastër

VW Golf VI 2010 1.6 B_Gaz bifuel (nga fabrika)

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Korr 13:18 Makina , Gjirokastër

Golf3

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
10 Qer 22:34 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf V 1.6

2 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 09:51 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 4

3 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Maj 09:16 Makina , Gjirokastër

Golf 4

1 700 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Pri 14:43 Makina , Gjirokastër

SHITET Golf 4 2003 benzin+gas.

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Pri 19:17 Makina , Gjirokastër

Golf

900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 15:59 Makina , Gjirokastër

GOLF 6

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 11:37 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:38 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:38 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:38 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 01:38 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 16:14 Makina , Gjirokastër

Shitet

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 10:58 Makina , Gjirokastër

Shitet

2 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 09:17 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 4 1500€ per arsye mosperdorimi 0692181802

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 09:04 Makina , Gjirokastër

Shitje

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 17:15 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Shk 10:07 Makina , Gjirokastër

OKAZION golf 4

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Shk 17:59 Makina , Gjirokastër

Shitet golf 3

Viti: 1997
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Jan 15:56 Makina , Gjirokastër

✅Shitet nderohet. B-Gaz☑️

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 19:19 Makina , Gjirokastër

Shitet vw 4

15 000 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 20:19 Makina , Gjirokastër

Golf 5

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione