Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Gjirokastër

Golf , 235
Passat , 76
T4 , 3
T5 , 7
Amarok , 1
Beetle , 4
Bora , 2
Caddy , 22
CC , 5
e-Golf , 1
Eos , 1
Jetta , 1
Lupo , 12
Phaeton , 2
Polo , 50
Sharan , 21
Tiguan , 5
Touareg , 4
Touran , 29
Vento , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Gjirokastër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Gjirokastër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:59 Makina , Gjirokastër

Shitet okazion

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:53 Makina , Gjirokastër

kadi 1.9

5 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Sht 22:20 Makina , Gjirokastër

GOLF 5 AUTOMAT

4 299 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Sht 22:19 Makina , Gjirokastër

VOLKSWAGEN EOS KABRIOLET

7 299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 19:21 Makina , Gjirokastër

VOLKSWAGEN PASSAT

6 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 18:57 Makina , Gjirokastër

Benzin gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Sht 21:10 Makina , Gjirokastër

Passat cc automat

7 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Sht 19:35 Makina , Gjirokastër

Volswagen Jetta

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Sht 10:19 Makina , Gjirokastër

Vw Turan

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 08:37 Makina , Gjirokastër

Vw Caddy 1.9 TD_i te kuqe 2005 4500 euro i diskutueshem

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 15:35 Makina , Gjirokastër

Shitet Makine

110 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 12:16 Makina , Gjirokastër

Okazion shitet per pjesë.

1 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 00:58 Makina , Gjirokastër

!!! Okazion!!!

7 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 13:42 Makina , Gjirokastër

golf 5 full

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Qer 11:06 Makina , Gjirokastër

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Qer 00:21 Makina , Gjirokastër

Ndrohen

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Qer 15:11 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 600 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Qer 19:09 Makina , Gjirokastër

��OKAZION �� Caddy 1.9 nafte 2008 3700 €

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Qer 12:12 Makina , Gjirokastër

U shit

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Qer 10:36 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 09:00 Makina , Gjirokastër

Golf V 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 14:52 Makina , Gjirokastër

Volswagen

1 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 21:43 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 18:56 Makina , Gjirokastër

merjep.al

5 000 EUR

15 Maj 08:15 Makina , Gjirokastër

Vw Tiguan

9 501 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 18:58 Makina , Gjirokastër

Passat 2.0 benzin automat super gjendje

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 11:42 Makina , Gjirokastër

Polo

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 18:00 Makina , Gjirokastër

VW Volksvagen

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Pri 22:10 Makina , Gjirokastër

Wosvagen tiguan

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Pri 17:57 Makina , Gjirokastër

Volkswagen Polo

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Mar 21:39 Makina , Gjirokastër

Golf 4 gaz benzin

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Mar 10:16 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 23:02 Makina , Gjirokastër

Shitet Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 15:16 Makina , Gjirokastër

Volkswagen pasat

3 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 09:34 Makina , Gjirokastër

Shitet n gjendje t mir

900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 17:49 Makina , Gjirokastër

sharon

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
28 Jan 01:00 Makina , Gjirokastër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Jan 18:29 Makina , Gjirokastër

Golf 5 1.9 TDI

3 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Jan 17:34 Makina , Gjirokastër

VW Golf 5 1.9 TDI Look GTI Manual Nderohet

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 12:42 Makina , Gjirokastër

Shitet n gjendje t mir

1 000 LEK

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Jan 20:17 Makina , Gjirokastër

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 12:35 Makina , Gjirokastër

Volkswagen passat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Dhj 22:52 Makina , Gjirokastër

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Dhj 16:53 Makina , Gjirokastër

Wolksvagen

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Dhj 19:14 Makina , Gjirokastër

Golf 5 1.9 tdi

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Nën 19:26 Makina , Gjirokastër

Passat automat okazion

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 12:18 Makina , Gjirokastër

Shitet

8 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 11:32 Makina , Gjirokastër

Pjese Golf 3 & W124

12 345 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Nën 10:20 Makina , Gjirokastër

Volkzwagen touran 2.0 nafte ne gjendje shume te mire

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Nën 09:05 Makina , Gjirokastër

Shitet pastat 2.0 me dogane ne gjendje super

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Gjirokastër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione