Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Eos

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Eos | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

12 Maj 14:59 Dyqani ,

VW Eos ����

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Mar 22:28 ,

EOS. SUPER OKAZIONN������

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 13:31 ,

Volkswagen Eos 2.0 Tdi

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Dhj 22:30 ,

Volkswagen Golf VII 2.0 TDI Variant Lounge Panodach PDC

7 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
29 Sht 18:34 ,

vw eos kabriolet (okazion)

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 23:21 ,

Eos 6000€ disk

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Sht 19:42 ,

vw eos kabriolet (okazion)

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
03 Sht 12:25 ,

vw eos kabriolet (okazion) gjendja 10/10

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Gush 08:28 ,

Vw EOS 2.0 TDI

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 19:13 ,

vw eos kabriolet (super gjendje)

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Maj 18:01 ,

Wolksvagen kabrio okazion 200 naft

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Maj 17:53 ,

Vw eos kabrio full option

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Maj 00:11 ,

Okazion Wolksvagen eos kabrio 4600 €

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Mar 19:46 ,

Volkswagen EOS kabriolet 08

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Mar 11:59 ,

Super okzion

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 00:33 ,

Shitet Pasatti 2000 E benzin Gaz

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Jan 13:59 ,

Volkswagen Eos 2.0 TDI DPF DSG BlueMotion Technology Cup

6 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
20 Dhj 12:01 ,

Shes makine

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 15:42 ,

Makine Volkswagen Eos kabriolet

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Tet 14:45 ,

VOLKSWAGEN EOs 2.0 200 cv ( motore GTI)

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
19 Tet 23:07 ,

Shitet WW

4 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Shk 11:18 ,

Shitet/nderrohet vw eos!

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 22:03 ,

VW Eos benzin

2 850 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Dhj 23:36 ,

Volkswagen Eos 2.0 TDI DPF DSG

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 12:35 ,

VW Eos benzin

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Nën 12:54 ,

nderrohet vw eos! i diskutueshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Nën 15:59 ,

shitet ose nderrohet! vw passat eos

7 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Nën 22:59 ,

shitet ose nderrohet!vw eos full option highline

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Tet 09:56 ,

Volkswagen

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 18:44 ,

Volkswagen eos 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Sht 11:46 ,

ndrrohet vw eos 2.0tdi highline full opsion automa

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Korr 21:54 ,

Okazione volkswagen eos viti 08 2.0 naft

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Shk 23:27 ,

VW volkswagen Eos

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Jan 12:34 ,

VW Eos dizel

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 20:34 ,

Makine kabrio

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
14 Sht 11:53 ,

Eos

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 12:29 ,

Shitet VW EOS 2.0 Benzine

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Qer 16:12 ,

SHITET

6 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 21:11 ,

Makina eshte ne gjendje super

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 10:26 ,

Okazion wv eos

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 19:43 ,

VW Eos dizel

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 17:42 ,

Okazion wolswagen

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 12:33 ,

Shitet veture

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Pri 19:19 ,

VW Eos dizel

5 990 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Jan 18:43 ,

VOLKSWAGEN EOS 2.0 nafte

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Jan 20:45 ,

VW Eos dizel

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Jan 00:28 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 13:02 ,

VW Eos

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Korr 23:23 ,

OKAZION SHITET 2300 EURO VW 1,9 VITI 2007

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Eos | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione