Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Të gjitha në Dibër

Golf , 253
Passat , 123
T3 , 2
T4 , 1
T5 , 6
T6 , 1
181 , 1
Bora , 5
Caddy , 29
CC , 2
e-Golf , 5
Fox , 3
LT , 2
Lupo , 2
Polo , 26
Sharan , 79
T1 , 2
Tiguan , 15
Touareg , 4
Touran , 103
Vento , 2

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Dibër,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Dibër ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 19:26 Makina , Dibër

VW TOURAN HIGHLINE 2007

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:36 Makina , Dibër

Shitet Tiguan 2.0 TDI 4 motion

8 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:35 Makina , Dibër

Shitet Touran automatic 6+1 vende

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 21:39 Makina , Dibër

Polo 1.2 Benzin Gaz

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Sht 21:26 Makina , Dibër

Shitet dhe nrrohet 2.500 lek

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Sht 13:05 Makina , Dibër

VW TIGUAN

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 21:01 Makina , Dibër

Shitet golf 4 edition shum ekonomik 0692380296

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Sht 19:05 Makina , Dibër

VOLKSWAGEN GOLF 2.0

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 12:42 Makina , Dibër

Golf

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Sht 23:17 Makina , Dibër

Shitet golf 4 0692380296

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Sht 03:04 Makina , Dibër

Shitet nderohet

4 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 01:07 Makina , Dibër

VW Touran DSG 1.9 Super gjendje

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Sht 01:41 Makina , Dibër

Shitet Touran 1.9 naft 2005

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Gush 08:10 Makina , Dibër

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Gush 19:33 Makina , Dibër

SHITET GOLF 2 1.6 GTD

1 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Gush 11:50 Makina , Dibër

Shitet Passat

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 15:54 Makina , Dibër

Wolzvagen golf 5

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Korr 16:24 Makina , Dibër

Golf 4

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 17:11 Makina , Dibër

Shitet Golf

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 11:19 Makina , Dibër

GTI LIMITED

85 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Korr 18:42 Makina , Dibër

Tauran

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Korr 22:01 Makina , Dibër

Shitet Golf 5

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Qer 15:10 Makina , Dibër

Ja vlen

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Qer 05:37 Makina , Dibër

wolswagen

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 20:10 Makina , Dibër

Shitet ose nderohet

5 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 21:55 Makina , Dibër

Gjendje te mir motor SDI shum ekonomike 1.9

1 400 LEK

Viti: 1995
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
04 Qer 12:08 Makina , Dibër

shitet për arsye mospërdorimi

16 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Qer 17:30 Makina , Dibër

shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 16:27 Makina , Dibër

Shitet makina ne gjendje perfekte

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Maj 13:00 Makina , Dibër

W Polo 1.9 nafte

1 500 EUR Çmimi me zbritje

26 Maj 09:14 Makina , Dibër

Golf

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 15:21 Makina , Dibër

Une shes Volkswagen touran 1.9 tdi me dogan

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Maj 23:18 Makina , Dibër

Golf 5

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 07:51 Makina , Dibër

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Maj 01:26 Makina , Dibër

VOLSKWAGEN TOURAN 1.6

9 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:53 Makina , Dibër

Shitet touran automat

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 22:53 Makina , Dibër

Shitet touran

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 17:05 Makina , Dibër

Shitet Golf 5 2.0 TDI (170 HP)

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 19:11 Makina , Dibër

i diskutueshem

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Maj 23:16 Makina , Dibër

Golf

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Maj 22:34 Makina , Dibër

shitet nderohet

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 23:29 Makina , Dibër

Golf 5

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Pri 11:56 Makina , Dibër

Golf

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 22:35 Makina , Dibër

VOLSKWAGEN TOURAN Style 1.6

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Pri 13:09 Makina , Dibër

Golf 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Pri 10:05 Makina , Dibër

Shitet Sharon wolsvagen

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 19:26 Makina , Dibër

Pasat

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Mar 12:12 Makina , Dibër

Pasat

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 19:25 Makina , Dibër

Vw Polo 1.4 TDI

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:35 Makina , Dibër

Golf plus1.6(benzine-gaz

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen | Dibër juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione