Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Crafter

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Crafter | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 12:58 ,

volksvagen crafter me frigorifer

18 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Maj 12:06 ,

Vw crafter

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:35 ,

Vw crafter

8 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 12:32 ,

Crafter ne shitje

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Maj 13:41 ,

Shitet crafrer

15 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:41 ,

CRAFTER

10 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 13:19 ,

Volkswagen Crafter

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 19:42 ,

Okazion vw crafter

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Pri 14:07 ,

OKAZION ! Volkswagen Crafter

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 22:10 ,

Volkswagen

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Mar 08:36 ,

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 08:13 ,

Crafter

19 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
23 Mar 21:36 ,

Shitet

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Mar 14:14 ,

Okazion Furgon 2.5 nafte me 7 marshe

8 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Mar 13:23 ,

Furgon frigorifer Okazion

125 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Mar 17:20 ,

Shitet okazion vw crafter

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 18:47 ,

Shitet kamjoncine Crafter i sapo ardh nga gjermania,super

9 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Mar 22:27 ,

Volkswagen Crafter 2013

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 12:36 ,

Volswagen Crafter 2007

8 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Jan 21:22 ,

OKAZION ����

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:21 ,

VW Crafter 2.0TDI 35 Maksi gjatsia i posa ardhur viti 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Jan 21:44 ,

Shitet vw crafter

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 21:44 ,

Furgon Mallrash 3.5 Ton 2011

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Jan 19:02 ,

Okazion 21+1 vende

15 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Jan 17:35 ,

Furgon Mallrash 3.5Ton viti 2011

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Jan 16:15 ,

VW Crafter

10 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
09 Jan 18:15 ,

shitet wv crafter viti 2009 Motor 2.4 Diesel furgoni

7 888 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 13:03 ,

Volkswvagen Crafter

9 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 19:15 ,

Fugon Mallrash 3.5Ton

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Jan 10:56 ,

Iveco Dayli 2012 me vinc

18 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Dhj 05:41 ,

VW Crafter

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Dhj 05:41 ,

VW Crafter

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Dhj 05:41 ,

VW Crafter

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Nën 21:31 Dyqani ,

Nderim

7 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
13 Nën 10:31 ,

SPRINTER/CRAFTER 2009

10 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 11:03 ,

Volzvager crafter 2.5 TDI Manual ( per pjese kembimi )

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 00:56 ,

Furgon

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 00:56 ,

crafter

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 00:56 ,

crafter

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Tet 00:56 ,

crafter

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Tet 10:28 ,

Furgon Crafter 35

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Tet 13:08 ,

volkswagen crafter 6+1

19 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Sht 21:34 ,

vw crafter

17 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Gush 13:14 ,

volkwagen crafter

9 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Gush 12:38 ,

Shitet per arsye mosperdorimi

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Qer 14:39 ,

shitet kamiocin

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:14 ,

shitet kamiocin

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 19:55 ,

Shitet crafter

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Crafter | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione