Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen CC Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen CC | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Vw volkasvagen cc 2.0 tdi 2012 260000 km FULL

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Vw volksvagen cc 2.0 2012 Full

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW PASAT 2.0 Diezel viti 2013 Full ekstra

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 16:55 Makina , Tiranë

PASSAT CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:05 Dyqani Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN PASSAT CC

12 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:07 Makina , Tiranë

Cc 2.0 nafte automat

12 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 08:16 Makina , Tiranë

12.500€..VOLKSWAGEN CC 2015 4MOTION 4x4-2.0 NAFTE

Viti: 2015
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Qer 21:54 Makina , Tiranë

Shitet

66 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Vw volksvagen cc 2.0 2012 Full

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 05:19
Linku:
Makina , Tiranë

Vw volkasvagen cc 2.0 tdi 2012 260000 km FULL

10 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 16:35 Makina , Tiranë

Passat cc

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 13:41 Makina , Tiranë

volkswagen passat cc

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 21:33 Makina , Tiranë

Passat CC 2013

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Maj 15:49 Makina , Tiranë

Passat CC R line 2.0 automat super gjendje

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
25 Maj 18:59 Makina , Tiranë

SAPO ARDHUR PASAT CC 2010 FULLL ME DOGAN

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Maj 14:03
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW PASAT 2.0 Diezel viti 2013 Full ekstra

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 14:01 Dyqani Makina , Tiranë

VW PASAT 2.0 Diezel viti 2012 Full ekstra 4X4

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 18:59 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet

11 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Maj 15:15 Makina , Tiranë

volkswagen passat cc

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 08:50 Makina , Tiranë

Shitet passat CC

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 18:45 Makina , Tiranë

PASSAT CC 4 MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 01:42 Makina , Tiranë

Shitet passat cc viti 2012 benzin&gaz

9 900 EUR

14 Maj 21:58 Makina , Tiranë

Shitet Passat Cc 2012 Model ����

12 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 12:01 Makina , Tiranë

PASSAT CC 4 MOTION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 22:20 Makina , Tiranë

PASSAT CC 4 MOTION

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 10:01 Makina , Tiranë

PASSAT CC AUTOMAT

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Maj 10:06 Makina , Tiranë

Volkswagen CC

5 300 EUR

09 Maj 14:33 Makina , Tiranë

Pasat CC viti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Maj 07:02 Makina , Tiranë

Passat cc 2013

11 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 00:45 Makina , Tiranë

Shitet pasat cc 2.0 TDI 2013

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 22:59 Makina , Tiranë

❌️Shitet passat cc 2.0 tdi 11.500 pak i diskutueshem❌️

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Pri 23:23 Makina , Tiranë

shes makinen per arsy emigrimi

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Pri 14:08 Makina , Tiranë

Passat cc

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 17:52 Makina , Tiranë

Okazion

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Pri 16:45 Makina , Tiranë

Okazion vw passat cc 2.0 2010 AUTOMATIK

7 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 18:37 Makina , Tiranë

Volkswagen passat

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Pri 18:22 Makina , Tiranë

Volkswagen Passat Wagon (me portobagazh)

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Pri 09:18 Makina , Tiranë

Passat CC

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 15:15 Makina , Tiranë

�� Pasatt CC OKAZION ��

5 799 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
13 Pri 20:07 Makina , Tiranë

Passat CC 2013 model i 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Pri 14:01 Makina , Tiranë

Passat CC

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 17:54 Makina , Tiranë

Passat cc 2.0TDI

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 21:02 Makina , Tiranë

Passat OKAZIONN

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Pri 10:14 Makina , Tiranë

Passat CC 2.0-TFSI DSG

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:20 Makina , Tiranë

OKAZION

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 22:00 Makina , Tiranë

Shitett Okazionn!!

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Pri 18:41 Makina , Tiranë

Passat cc

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 17:28 Makina , Tiranë

Passat cc Okazion

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 18:50 Makina , Tiranë

OKAZIONNN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 09:57 Makina , Tiranë

OKAZIOONN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 16:22 Makina , Tiranë

OAZIONN CC

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 14:56 Makina , Tiranë

OKAZIOONN

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen CC | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione