Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | CC

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen CC | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:30 ,

OKAZION!! VOLKSWAGEN PASSAT CC 2.0 TDI 2008

7 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 Dyqani ,

VW pasat CC 2.0 T benzin

7 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:13 ,

VOLKSWAGEN CC NAFTE 2010 ME 127 876 KM origjinal

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 21:52 ,

Passat cc

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:49 Dyqani ,

VW Pasat CC.2.0.Tdi.Automat.Panorama

9 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:27 ,

✅✅PASAT CC BEZIN GAZ OKAZJON 5000€✅✅

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:02 Dyqani ,

VW Passat CC

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:28 ,

PASSAT CC

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 16:58 ,

Vw volgzvagen cc automat

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:41 Dyqani ,

Pasat c.c 2013 2.0 benzin. Okazion 9990€

9 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:38 Dyqani ,

C.c benzin -gas 2010 okazion 6500 €

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:10 ,

❌OKAZION ❌ Passat Cc

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:58 ,

Shitet Cc 2012 , Naft

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:27 ,

OKAZION- PASAT CC 2010 NAFTE FULL AUTOMAT DSG F1

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 17:52
Linku:
,

Passat cc

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Maj 14:47 ,

Volkswagen Passat CC

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 10:58 ,

Super okazion Passat CC

5 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 09:27 ,

Passat cc R-line

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 20:38 ,

Passat CC 2010 2.0 benzine

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 19:06 ,

SHITUR

13 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
13 Maj 16:40 ,

Volkswagen Passat CC 2014

10 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 13:05 ,

Passat 2.0

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 12:34 Dyqani ,

VW Passat CC - 2.0 Benzin/Gaz - 2013

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Maj 07:38 ,

Volkswagen CC sport 2010 2.0T panoramic !!!

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Maj 21:58 ,

Makin

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 17:32 ,

PASSAT CC 2.0 tsi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:49 ,

Volkswagen Passat CC

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 16:44 ,

PASSAT CC 2.0 TSI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
11 Maj 14:17 ,

PASSAT CC 2.0 TSI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Maj 19:59 ,

Volkswagen CC

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 17:41 ,

Passat cc 2.0 tsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 22:44 ,

Passat Cc

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 17:01 ,

Pasat CC 2010-11 2.0 benzine okazion

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 19:19 ,

Passat cc fier 2.0 tsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 18:55 ,

Pasat cc 2.0 tsi

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Maj 12:43 ,

Shitet pasat cc 2012 look r line 2.0 benzin

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 12:03 ,

Pasat cc shitet

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Maj 10:52 ,

Passat cc

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
07 Maj 22:03 ,

Passat CC

6 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:01 ,

Shitet

11 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 12:35 ,

OKAZION ❌�� 2012 PASSAT CC cmim i disk

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Maj 16:44 ,

Okazion Volkswagen CC!!! Urgjente!!!

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 10:26 ,

Pasat cc

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Maj 00:54 ,

PASAT CC 2000 TSI BEZIN GAZ 2009 4500€ VETM SOT 247 HP

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 15:54 ,

okazion

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 09:10 ,

Passat CC ne Shitje 2010 Benzine

6 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 21:43 ,

Okazion VOLKSWAGEN PASAT CC

6 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Pri 16:21 ,

Shitet WV passat CC

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:41 ,

Passat CC

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 15:53 ,

okasion

7 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen CC | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione