Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Caddy Të gjitha në Tiranë

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Caddy | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

13 Mar 15:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI | 2009 | 1.9 TDI | MANUAL | NAFTË

950 000 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 16:50
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:51 Makina , Tiranë

VW CADDY - MANUAL - FAMILY - 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:40 Makina , Tiranë

Shitete vw caddy

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

VW CADDY Maxxi 1.9

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:25 Makina , Tiranë

Cady 1.6 Benzin Gaz Sapo Targuar 0684733356

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:50 Makina , Tiranë

VW CADDY - 1.6 TDI - TEAM - MANUALl - 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 18:19 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - CADY MAXI 1.6 DIEZEL - AUTOMAT - 2012 SUPER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI - VITI 2007 MANUAL SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:19 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY MAXI 1.9 TDI - VITI 2008 MANUAL SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:16 Makina , Tiranë

Cady 2008 1.9 manual !!

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 16:03 Makina , Tiranë

�� Volkswagen Caddy LIFE (Camper)

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:19 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 12/2008 1.9 AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:22 Makina , Tiranë

VW CADDY - FAMILY - AUTOMATIK - 1.6 TDI - 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:49 Dyqani Makina , Tiranë

VW Cadyy 2,0 Tdi 2017 Automatike DSG

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 12:14 Makina , Tiranë

VW Caddy Maxi 1.9 TDI Okazion

6 299 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:20 Makina , Tiranë

����Cady 1.6 Benzin Gaz Sapo Targuar���� 5200€0684733356

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:49 Dyqani Makina , Tiranë

VW Caddy 2.0 NAFTE MANUALE 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:26 Dyqani Makina , Tiranë

VW Volkswagen Caddy Maxi 1.9 TDI naftë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:25 Dyqani Makina , Tiranë

Volswagen Caddy Maxi 2.0 TDI viti 2009 manual

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 benzinë, 2007 manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:38 Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.9 NAFTE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 09:10 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW CADDY 1.9TDI

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:19 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADI 1.9 NAFTE MANUAL 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:10 Makina , Tiranë

caddy

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 19:43 Makina , Tiranë

Super-VW Caddy LIFE-1.9 Viti 2009 Gjermania����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 18:42 Makina , Tiranë

VOLKSWAGEN CADDY 1.6 2012

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 15:39 Makina , Tiranë

VW Caddy max Automat

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 15:09 Dyqani Makina , Tiranë

Vw Caddy 2014 1.6 Automatike

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 13:32 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 2.0 L, Naftë

22 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:50 Makina , Tiranë

Cady Life 1.6 Benzin Gaz Sapo Targuar 5200€€ 0684733356

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:44 Makina , Tiranë

caddy

6 300 EUR

20 Mar 17:44 Makina , Tiranë

Cadyy max 2.0 nafte gjendje shm e mir

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 16:50 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 16:45 Makina , Tiranë

Caddy

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:35 Makina , Tiranë

VW VOLKSWAGEN 1.9

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 11:23 Makina , Tiranë

WV CADY

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 11:14 Makina , Tiranë

WV CADDY DSG (EDITION 30)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 09:22 Makina , Tiranë

Shitet VW Caddy 2007

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 02:52 Makina , Tiranë

OKAZION!!! SHITET VW Cadi gjendje perfekte (vetem 1 pronar)

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
19 Mar 16:02 Makina , Tiranë

Cady benzine

6 150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Mar 02:31 Dyqani Makina , Tiranë

vw caddy me qera

1 EUR / ditë

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 18:21 Dyqani Makina , Tiranë

VW Caddy BENZINE 1.6 BENZINE MANUALE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Mar 12:18 Makina , Tiranë

Vokswagen Caddy maxi

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 06:54 Makina , Tiranë

AUTO TIKU INSTAGRAM

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Mar 22:55 Makina , Tiranë

CADDY 6000 Eur OKAZION 1.6 NAFTE

6 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Mar 11:25 Makina , Tiranë

Volkswagen caddy

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Mar 10:37 Makina , Tiranë

Volkswagen kadi 1.9 Nafte

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Mar 23:56 Makina , Tiranë

Shitet caddy Max 2011 1.6 tdi

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 19:59 Makina , Tiranë

Shitet Cady Max 200 nafte viti 20120

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Mar 18:51 Makina , Tiranë

shitet cady max benzine

6 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Caddy | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione