Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Caddy Të gjitha në Durrës

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Durrës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Caddy | Durrës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 16:26
Linku:
Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 21:10 Makina , Durrës

Caddy Life

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:10 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

❌VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - MODEL 2017 - KAMBIO AUTOMATIKE❌

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:12 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 2010.letra 1 vit.nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:12 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:21 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:21 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:56 Makina , Durrës

VW Caddy Maxi 1.9 TDI, Manuale, 2008, Klima

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:56 Makina , Durrës

VW Caddy 1.6 TDI, 2012, Manual,

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:51 Makina , Durrës

VW Caddy 1.6 TDI, 25/12/2013, Manual,

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:00 Makina , Durrës

Volkswagen Caddy maxi okazion

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:26 Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:54 Makina , Durrës

Okazion

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:55 Makina , Durrës

Okazjon ��������

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 12:12 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:37 Makina , Durrës

❌W VOLKSVAGEN KADDY 1.9 NAFT V 2009 . MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:34 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2008❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY LIFE 1.9 NAFT V 2008 MANUALE V6+1❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 Makina , Durrës

VW CADDY BENZIN+GAZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 23:44 Makina , Durrës

VW Caddy benzin+gaz 2009

4 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 13:34 Makina , Durrës

Caddy Life 1.9 2006

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 12:21 Makina , Durrës

Cadyy maxi, 7 vende

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 20:11 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY 1.6 NAFT V 2011 -MANUALE ❌

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Mar 17:20 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Mar 12:03 Makina , Durrës

WV Cady

4 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 14:17 Makina , Durrës

OKAZION CADY 1.9 tdi

4 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 07:44 Makina , Durrës

Shitet vw caddy

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 22:55 Makina , Durrës

Taxi Durres 6+1

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 07:42 Makina , Durrës

Shitet cady 1.6 benzine gas fabrike 2012

8 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Mar 14:40 Makina , Durrës

Caddy 1.4 benzin

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 10:05 Makina , Durrës

Caddy OKAZION!!

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Mar 12:48 Makina , Durrës

WV CADDY 1,6 TDI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Mar 15:51 Makina , Durrës

Shitet Caddy 1.6 Benzine Gaz

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 21:02 Makina , Durrës

Shitet VW Caddy Max

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 12:41 Makina , Durrës

SHES CADDY 2014

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Shk 12:37 Makina , Durrës

SHES CADDY 2010 AUTOMATIK 1.6 DIESEL

8 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Shk 11:47 Makina , Durrës

Caddy 2007 - 1.9 Nafte

5 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Shk 13:13 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 TDI

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 20:56 Makina , Durrës

Vw caddy

5 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 21:29 Makina , Durrës

Shitet vw caddy!

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Shk 15:15 Makina , Durrës

CADDY MAX 1.9 NAFT

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Shk 20:32 Makina , Durrës

SHITET CADDI MAX 1.9 NAFTE

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Shk 10:45 Makina , Durrës

SHES CADDY 2014 MANUALE 1.6 DIESEL

8 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 13:49 Makina , Durrës

Shitet vw caddy per arsye emigrimi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Jan 13:36 Makina , Durrës

Shes

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 17:31 Makina , Durrës

SEDILET E 7 PER VW-CADDY

150 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Jan 17:09 Makina , Durrës

Caddy me Liber Sherbimesh 1.9 Tdi 07

4 250 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 12:26 Makina , Durrës

SEDILET E 7 PER VW-CADDY

150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 20:44 Makina , Durrës

VW CADDY 2008 1.9TDI

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Caddy | Durrës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione