Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

VW Volkswagen Caddy ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Mijera njoftime për VW Volkswagen Caddy në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej VW Volkswagen Caddy, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg dhe shumë të tjerë në shitje. Filtro njoftimet apo kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Caddy ne shitje me ofertat me te mira. Blini dhe Shisni makina ne MerrJep.al shpejt dhe leht.Dje 12:36
Linku:
Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 11:14
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:09
Linku:
Dyqani Makina , Vlorë

������������ Volkswagen Cady 1.9 Diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40
Linku:
Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 10:19 Dyqani Makina , Tiranë

VW Volkswagen Caddy Maxi 1.9 TDI naftë

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:18 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 benzinë, 2007 manual

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:15 Makina , Durrës

VW Caddy Maxi 1.9 TDI 2009

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

VW-CADDY 1.9 NAFTE VITI 2009 I SAPO ARDHUR

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Durrës

VW-CADDY 2.0 BENZIN-GAZ VITI 2009 I SAPO ARDHUR

6 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:58 Makina , Tiranë

Shitete vw caddy

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 09:54 Dyqani Makina , Fier

VOLKSWAGEN CADDY MAXI 1.9 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 2010.letra 1 vit.nderrohet

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:49 Makina , Durrës

Caddy Maxi 1.9 nafte.2008.nderrohet

7 555 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:40 Makina , Durrës

Caddy Maxxi 1.6 Naft

8 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:29 Makina , Durrës

VW Caddy Life 1.6 Benzine+Gaz

5 499 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 Makina , Lushnjë

Volzvagen Caddy 2.0 BENZIN GAZ Sapo Targuar 2009

6 800 LEK

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:03 Dyqani Makina , Tiranë

VW CADI 1.9 NAFTE MANUAL 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Life

5 750 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:59 Makina , Durrës

Caddy Maxi

7 399 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Makina , Pogradec

Wolksvagen Cadyy shitet nderrohet

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 08:28 Makina , Tiranë

‼‼OKAZION ‼‼Shitet VW CADDY 1.9TDI

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:57 Makina , Pogradec

Shitet makina ne gjendje shume te mire

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:34 Makina , Durrës

❌VW CADDY MAX 2.0 NAFTE - MODEL 2017 - KAMBIO AUTOMATIKE❌

16 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 19:57 Makina , Elbasan

Caddy Max

6 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:49 Makina , Elbasan

caddy 1,9 Naft

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:28 Makina , Tiranë

VW CADDY LIFE 1.9 AUTOMAT

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:35 Makina , Tiranë

VW Caddy (Malli) 1.6 Naft 2011

6 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:06 Makina , Elbasan

Cady 1.9 nafte 2008

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 Makina , Tiranë

Super-VW Caddy LIFE-1.9 Viti 2009 Gjermania����

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:32 Makina , Tiranë

VW CADDY MAXI 12/2008 1.9 AUTOMAT

7 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Makina , Durrës

❌W VOLKSVAGEN KADDY 1.9 NAFT V 2009 . MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:34 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY MAX 1.9 NAFT AUTOMAT V 2008❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:31 Makina , Durrës

❌ W VOLKSVAGEN KADDY LIFE 1.9 NAFT V 2008 MANUALE V6+1❌

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 Makina , Fier

Volkswagen caddy

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:20 Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9 AUTOMAT

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:11 Makina , Tiranë

Caddy

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:57 Makina , Kukës

VW CADDY MAXI 1.9TDI AUTOMAT 7 vendeshSAPO ARDHUR

8 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:45 Dyqani Makina , Durrës

VW CADY BENZIN/GAS 2.0 ECO FUEL VITI 2010 ME DOGANE TE PAGUA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:38 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET - CADY MAXI 1.6 DIEZEL - AUTOMAT - 2012 SUPER

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:35 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY LIFE 1.9 TDI - VITI 2007 MANUAL SUPER

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:04 Makina , Tiranë

VW Caddy Max 1.9 TDI

6 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:58 Makina , Durrës

VW CADDY BENZIN+GAZ

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:49 Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.9 NAFTE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:36 Makina , Shkodër

Volkswagen Kadi frigorifer 2009

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:24 Makina , Tiranë

Cady 1.6 Benzin Gaz Sapo Targuar 0684733356

5 299 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:24 Makina , Tiranë

WV CADDY DSG (EDITION 30)

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:53 Makina , Shkodër

caddy 1.9 naft

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:21 Makina , Tiranë

Shitet caddy Max 2011 1.6 tdi

7 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:18 Makina , Krujë

Kadi Maxi 12.2008 Me Dogan 5500 E Okazjonn Automat

5 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:10 Makina , Kukës

Caddy 1.9 tdi

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:07 Makina , Kukës

Caddy 1.9 D ..2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 10:47 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET CADY MAXI 1.9 TDI - VITI 2008 MANUAL SUPER

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:38 Makina , Tiranë

Kadi max

8 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për VW Volkswagen Caddy në shitje? Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime dhe gjej Golf në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej VW Volkswagen Caddy në Shitje


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej VW Volkswagen Caddy në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për VW Volkswagen Caddy, Volkswagen Passat, Passat cc, Golf 5, Golf 6, Touran, Touareg, Golf 4 dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej VW Volkswagen Caddy që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Caddy ne Merrjep.al.


Shit VW Volkswagen Caddy


Keni VW Volkswagen Caddy që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Caddy shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione