Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Bora

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Bora | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 09:42 ,

Volkswagen bora 1.4 benzin

1 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:39 ,

Shitet ose ndrohet

1 500 LEK

13 Maj 19:12 ,

VW Bora, 2000, 1.4 benzine

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 22:57 ,

✅SHITET / NDERROHET ✅VOLKSWAGEN BORA ✅Letrat i ka deri ne d

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 22:36 ,

vw 1.8turbo benzine gaz

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 00:57 ,

Passat Bora

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 08:24 ,

Vw-Bora

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Pri 09:01 ,

VW Bora

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Pri 08:02 ,

VW BORA 1.9

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 17:42 ,

VW Bora 2.0 EURO 4 Auto Matmuja

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Shk 09:41 Dyqani ,

SHITUR Bora 2.0 benzine gas

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 16:45 ,

1.9 nafte/automat 2000€

2 000 EUR

09 Shk 21:24 ,

U shit faleminderit merrejepwolsvagen bora Benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 10:00 ,

(((SUPER OKAZJON))WOLSVAGEN Bora Benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Shk 12:38 ,

(((SUPER OKAZJON))WOLSVAGEN Bora Benzin+gaz

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Shk 22:20 ,

((SUPER OKAZJON))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Shk 22:07 ,

((SUPER OKAZJON))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Shk 21:14 ,

(((SUPER OKAZJON )))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Shk 21:17 ,

(((SUPER OKAZJON )))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Shk 07:38 ,

((OKAZJON))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4 vitit 2002

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Jan 21:32 ,

((OKAZJON))Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4 vitit 2002

2 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Jan 17:32 ,

shitet ndrohet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Jan 07:11 ,

Okazjon Wolsvagen bora Benzin+gaz 1.4

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 10:32 ,

Okazjon Wolsvagen bora Benzin+gaz 1.4

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Jan 21:49 ,

Okazjon Wolsvagen bora Benzin+gaz 1.4

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Jan 07:17 ,

Okazjon Wolsvagen bora Benzin+gaz 1.4

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Jan 15:23 ,

Shitet

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Jan 17:31 ,

Shitet Wolsvagen Bora 1.4 Benzin +gaz

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 20:44 ,

Shitet Wolsvagen Bora 1.4 Benzin +gaz

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Jan 18:59 ,

Shitet Wolsvagen Bora 1.4 Benzin +gaz

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Jan 07:47 ,

Shitet Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Dhj 09:48 ,

Shitet Wolsvagen Bora Benzin+gaz 1.4

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Dhj 09:15 ,

Wolsvagen bora Benzin+gaz

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Dhj 21:09 ,

Shitet Pasat Bora

2 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 22:26 ,

Wolsvagen bora Benzin+gaz

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Dhj 17:13 ,

OKAZION VW BORA 2.0 BENZI MUNDSI NDERRIMI����

1 050 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Dhj 22:20 ,

Bora 1.6 Benzin Gaz Me letra sapo Paguar

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 16:47 ,

VW Volkswagen Bora 1.6 Benzin Gaz

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 18:31 ,

Kerkoj pjese vw bora 1.9 t(di) 4motion ose golf 4

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 06:18 ,

Shitet Makene VW Bora, me dokumente deri ne qershor 2022

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Nën 19:07 ,

Wolswagen bora

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Tet 08:43 ,

Shitet Makine ne gjendje shume te mire pune!

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 10:59 ,

Okazion vw bora golf 4 automatike

2 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Tet 21:12 ,

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Tet 19:21 ,

VW BORA OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Tet 14:54 ,

Volswagen Bora

2 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Tet 11:52 ,

Okazion per pake dite

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 12:17 ,

Shitet OKAZION

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 02:05 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 02:05 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Bora | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione