Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Beetle

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Beetle | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:16 ,

Volkswagen 1.9 ooooookazin

1 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:13 ,

W me letra.mundesi nderrimi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:34 ,

Shitet

11 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 16:24 ,

Vw Bettle 1.4 Gaz+Benzine Viti 2004 Manuale

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 12:31 Dyqani ,

VW New Beetle 1.6 Benzin-2003-MANUAL-TARGA AA-SUPER EKONOMIK

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:29 ,

vw betle maggiolino 1972

5 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
09 Maj 21:35 ,

Volkswagen beetle 1.9 automatik

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 08:52 Dyqani ,

VOLKSWAGEN BEETLE 1.9 TDI KUALIDIM SHKURT QERSHOR 2023

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 21:53 ,

VW Beetle / Okazion

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 13:40 ,

Volkswagen beetle OKAZION!!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Pri 18:29 ,

Volkswagen Beetle

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 20:36 ,

Shes makine

7 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Pri 14:41 ,

Shitet

7 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Pri 15:45 ,

Shitet VW.Volksvagen(BEETLE) 2200 EURO

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 15:39 ,

OKAZION: SHITET VW BETLEY 2200 EURO

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Pri 14:26 ,

VW Beetle

7 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Mar 12:44 ,

OKAZION !!! Volkswagen Beetle 1.9 naft manual

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 18:51 Dyqani ,

VW BEETLE

10 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
19 Mar 12:43 ,

#Vw battle 1.9 nafte#

2 050 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 19:44 ,

Shitet volkswagen beetle

10 700 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Mar 19:45 ,

Volkswagen Beetle 1.9 naft manual cabrio

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 10:05 ,

Shitet makina ne super gjendje

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:42 ,

Vw beetle cabrio 1.9tdi ‘07 3300€

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 12:09 ,

Makina ne shitje

1 650 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 13:28 ,

Shitet wolswagen beetle

800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 21:26 ,

Vw beetle Retro

9 000 EUR

Viti: 60-at
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
08 Shk 13:14 ,

Volkswagen Beetle, 1.9 naftë

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Shk 18:17 ,

Shitet Bettle 1.9 nafte

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 17:05 ,

Shitet beetle ne gjendje shume te mire pune

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Jan 18:15 ,

SHITET WV Volkswagen BEETLE. 2200 Euro 0694146907

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Dhj 16:16 ,

Beetle ne shitje, letra deri ne janar!

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 22:48 ,

SHITET BETLE 1.9 NAFTE

1 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Nën 13:28 ,

Shitet beetle per pjes

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 19:04 ,

Okazion volkswagen

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 09:23 ,

volkswagen beetle

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Tet 14:19 ,

Volkswagen beetle 1975

6 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Tet 20:57 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Sht 14:39 ,

VOLKSWAGEN BEETLE NAFTE VITI 1999

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 14:10 ,

Shitet Ose Ndrohet Me Audi A3 + Diferenc nga ana ime

1 500 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 21:09 ,

Shitet Ose Nderohet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Sht 13:52 ,

Shitet Ose Nderohet

1 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 19:05 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Sht 00:28 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
14 Sht 12:59 ,

Shitet Ose Nderohet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 22:17 ,

Shitet Ose Nderohet

1 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Sht 10:44 ,

Beetle 1.9 naft viti 2006 CABRIO

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 09:56 ,

VW beetle Okazion

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 12:57 ,

VW Beetle

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Gush 12:31 ,

Wolsvagen beeatle 2.5 benzin gaz

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 12:23 ,

Beetle 1.9 naft viti 2006 CABRIO

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Beetle | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione