Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | VW Volkswagen | Amarok

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Amarok | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:14 ,

VW AMAROK 2.0TDI 180PS automatik Highline viti2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 15:11 ,

Volkswagen Amarok 24500€

24 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 10:41 ,

Amarok

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Maj 10:41 ,

WV Amarok

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Maj 10:41 ,

WV Amarok

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Maj 21:46 ,

VW Amarok 2.0 Nafte 4x4 Bitdi

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 11:38 ,

Shitet ndrrohet amarok

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 22:13 ,

Amarok 2.0 manual

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Sht 12:32 ,

Makina shitet per arsye largimi

170 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Korr 14:18 ,

Amarok Navara Ranger L200

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 13:14 ,

OKAZION ! Volswagen Amarok 2.0

13 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 10:11 ,

VW AMAROK 2.0 TDI 4MOTIONS 2012 ,ME TARGA TE HUAJA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 08:01 ,

VW AMAROK 2.0 TDI 4MOTIONS 2012 ,ME TARGA TE HUAJA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 08:00 ,

VW AMAROK 2.0 TDI 4MOTIONS 2012 ,ME TARGA TE HUAJA

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 20:33 ,

Shitet

1 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 21:46 ,

��Volswagen Amarok ��Motorr 2.0

Viti: 2014
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Pri 17:25 ,

Volkswagen Amarok

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
04 Pri 15:25 ,

Amarok 2.0 tdi automatik

14 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Mar 09:58 ,

Volskwagen amarok

18 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Shk 21:27 ,

Foristrade 2015 ��

22 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 13:10 ,

Amarok 3.0TDI 8-AUT 224PK V6 4MOTION HIGHLINE

12 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Dhj 18:10 ,

gilf 4

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 16:15 ,

Volkswagen touran

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 09:05 ,

super

1 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Qer 18:04 ,

Amarok 2016

28 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
07 Maj 18:37 ,

Navara L200 Amarok

16 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 14:15 ,

Pikap

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 20:53 ,

Volkswagen Amarok 3.0TDI 8-AUT 224PK V6 4MOTION HI

14 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Pri 16:57 ,

VW Amarok dizel

26 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Mar 23:21 ,

Golf 4

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Mar 10:04 ,

Volkswagen Amarok 2012

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Mar 22:21 ,

shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Tet 11:31 ,

Shes golf 5

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 14:11 ,

VW Amarrok

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 21:35 ,

OKAZION SHITET VW SAVEIRO 1.9 DIZEL PICK UP

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
28 Qer 22:44 ,

Amorok 2011

15 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 20:33 ,

Shes volzvake 98vit 1,9 naft

2 500 000 LEK

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | VW Volkswagen Amarok | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione