Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Volvo | V70

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo V70 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:18 ,

VOLVO V70,,BENZIN+GAZ,, AUTOMAT nga ZVICRA

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 06:06 ,

Volvo

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 19:31 ,

Volvo V70 D3

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Maj 09:26 ,

SHITET TAPICERI PER VOLVO !

130 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 13:20 ,

pa titull

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:40 ,

volvo v70Negli 069 7707 253

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Maj 11:08 ,

Shitet VOLVO V70 2002 naftë manual.

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 18:23 ,

pa titull

2 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Maj 01:04 ,

volvo V70 2.4 benzin. 140 k.fuqi. pa turbo.

3 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 12:45 ,

Shitet volvo v 70

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 10:17 ,

Shitet Volvo V70 viti 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 20:01 ,

Shitet Volvo V 70

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:26 ,

volvo v70

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:20 ,

Shitet Volvo V70 viti 2001

1 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 12:33 ,

Volvo v70 AWD. 2.4 bezine gaz...okazionn

2 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 08:50 ,

Shitet volvo v70 2.4 automat super gjendje

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 22:47 ,

Shitet volvo v 70

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 22:45 ,

Shitet volvo v 70

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Shk 09:07 ,

Volvo v70 2.4 Diezel

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 23:44 ,

Volvo v70

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Jan 10:06 ,

Volvo v70 automatike naft

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 17:24 ,

Shiten 2 makina volvo

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
25 Dhj 08:55 ,

volvo v70

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Nën 14:04 ,

Shitet

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 03:27 ,

Okazion

3 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 10:50 ,

Pa titull

2 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 00:29 ,

Volvo 2.4 benzin-gaz.

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Tet 00:16 ,

Volvo v 70 2.4 benzin-gaz 140 kuaj fuqi. Manual

3 850 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
13 Tet 13:07 ,

Volvo V70 okazion

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Tet 11:59 ,

Volvo v70

10 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Tet 20:29 ,

Okazion Volvo V70 2.5 benzine+gaz Polestar 2008

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Tet 21:32 ,

Volvo ndihm e shpejt

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 20:11 ,

Shitet Volvo v70 ose kembehet

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Sht 05:02 ,

OKAZION VOLVO V70 2005

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Sht 01:13 ,

Volvo V70

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 03:52 ,

Shitet volvo v70 okzjon

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Korr 22:16 ,

volvo v70

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 21:29 ,

IFA L50

Viti: 1985
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
19 Maj 15:00 ,

volvo v70

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 16:57 ,

Vovlo v70, mundesi nderrimi me motorr!

2 750 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 13:50 ,

Shitet

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:52 ,

VOLVO V70 2.4 NAFTE MANUAL LETRAT E SAPO BERA

1 950 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:41 ,

SHITET TAPICERI PER VOLVO

200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Shk 07:48 ,

Volvo V 70 Super gjendje

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Shk 16:06 ,

Shitet ose nderohet Volvo v70 1500€ I diskutushem

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 13:57 ,

Shes Volvo V70 SW

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Shk 17:14 ,

Shitet Volvo V70 me targa

1 600 LEK Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: > 500 000
16 Jan 16:41 ,

Volvo

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
31 Dhj 21:36 ,

Pa titull

2 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo V70 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione