Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Volvo | S80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo S80 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 18:36 ,

Volvo S80 viti 2010 super full me dogan

8 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Maj 08:55 ,

Volvo

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Maj 10:10 ,

Volvo S80 benzin gaz 2009

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:04 ,

Shitet Volvo S80

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Pri 17:38 ,

Volvo s80 okazion per pak dite 11500€

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
09 Pri 14:00 Dyqani ,

VOLVO S80 D5 AUTOMAT NAFTE 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 12:08 ,

Volvo gaz & benzin automat

3 499 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Mar 22:19 ,

VOLVO 2.5 T AWD

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Mar 10:49 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 09:24 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 17:56 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 11:47 ,

Shes

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 10:37 ,

Shitet volvo ne super gjendje

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 09:10 ,

Volvo S80

7 300 EUR

10 Shk 09:45 ,

Shitet volvo ne super gjendje

7 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 16:56 ,

VOLVO S80 2.5T AUTOMAT

5 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 12:42 ,

Volvo automat

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Dhj 12:24 ,

Shitet

6 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 12:44 ,

Volvo s80

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Nën 12:11 ,

Shitet

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Sht 09:50 ,

volvo s80 2.5t gaz/benzin

7 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Sht 09:51 ,

Volvo

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Sht 12:38 ,

Volvo S80

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Sht 11:04 ,

shitet

1 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
24 Korr 13:44 ,

Volvo

7 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Korr 17:30 ,

Volvo S80 2006 automat

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 07:30 ,

VOLVO S80 AUTOMAT OKAZION 1300 EURO

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 07:52 ,

Super Volvo nderrohet me audi a4 nafte

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Maj 21:10 ,

Volvo

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:50 ,

Volvo S80 benzin gaz 2003

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 14:14 ,

Volvo S80 Benzine/gas, 2001

3 200 EUR Çmimi me zbritje

04 Shk 15:32 ,

Volvo

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
03 Shk 21:25 ,

Volvo s80 super gjendje auto.at navi sensor park biturbo

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 09:54 ,

Shitet

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 14:22 ,

❌Okazion❌ Volvo S80 2010

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Sht 16:14 ,

Volvo S80

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Sht 19:03 ,

SHITET VETURA

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Sht 07:22 ,

Volvo

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Gush 10:20 ,

Shitet VOLVO S80

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 22:42 ,

Volvo S80 nafte

2 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
28 Qer 13:33 ,

Volvo S80 nafte

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Qer 19:16 ,

Volvo S80

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 21:34 ,

Volvo S80 dizel

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Pri 11:08 ,

S80

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 08:46 ,

S80

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Mar 07:39 ,

Shitet Volvo S80

7 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 18:03 ,

Volvo

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo S80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione