Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Blej dhe Shit në MerrJep. Njoftimet në Gjithë Shqipërinë | Automjete | Makina | Volvo | S40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo S40 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 13:50 ,

Volvo s40 T5 b+gaz 220 HP ⚡️

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:52 ,

Volvo s40

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:05 ,

VOLVO S40 1.8 Benzine + Gaz

3 399 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:08 ,

VOLVO S-40 1.6 NAFTE VITI 2006 FULL OPTION

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 13:17 ,

ShesS

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 20:12 ,

Volvo s40 2.5T 220 HP b+Gaz !

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 19:12 ,

Shes

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 13:21 ,

Shes

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 22:13 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 09:54 ,

✅Volvo S40✅Motorr 2.4 Benzin+Gaz✅

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 18:15 ,

Shes

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 09:22 ,

Okazion per kesh Volvo S40 2.4 benzin R-Design

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Maj 08:31 ,

Volvo S40 Benzin-Gas��������

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 20:24 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 21:41 ,

Shitet ose nderohet volvo s40 2.5 benzin

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Maj 22:37 ,

Volvo S40 Motorr 1.6 Nafte ekonomike, Super Gjendje...

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Maj 18:04 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 17:10 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 20:50 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 12:45 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:08 ,

Shes

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:08 ,

OKAZION Volvo S40 2.4 Automat Benzine+GAZ ����

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 10:17 ,

Shes

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 09:43 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 21:28 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:39 ,

ShesS

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 10:16 ,

ShesS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:46 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Pri 18:39 ,

Volvo S40

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Pri 01:37 ,

Shitet Volvo S40 ne gjendje perfekte

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Pri 18:00 ,

ShesS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 20:38 ,

ShesS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 21:07 ,

ShesS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 20:22 ,

Volvo s40

2 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
13 Pri 15:46 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 08:03 ,

Volvo S40 Benzin Gaz

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Pri 21:50 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Pri 19:22 ,

Volvo S40 sedan 1.6 nafte manual

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:05 ,

ShesS

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 14:07 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 19:15 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 17:59 ,

Shes

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 16:40 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 13:52 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 11:38 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 09:36 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 12:10 ,

VOLVO S 40

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 11:43 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 09:22 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 19:45 ,

Shes

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo S40 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione