Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Volvo Të gjitha në Kukës

440 , 1
Amazon , 1
C30 , 1
S40 , 11
S60 , 5
S70 , 1
V40 , 1
V50 , 12
V70 , 5
XC 60 , 5
XC 70 , 1
XC 90 , 14

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Kukës,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Volvo | Kukës ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 20:28 Makina , Kukës

Volvo 2.0 nafte mundesi nderrimi

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 16:51 Makina , Kukës

Volvo XC90

4 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Sht 01:31 Makina , Kukës

Volvo SUV ne shitje 6+1

8 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 09:06 Makina , Kukës

Volvo v50 2.0 manual 2006 tax per nje vit gjendje super

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Gush 14:24 Makina , Kukës

E sapoardhur nga Amerika

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
12 Gush 16:23 Makina , Kukës

Volvo sapo ardhur nga amerika

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Qer 23:43 Makina , Kukës

Shitet Volvo S40 benzin gaz

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 18:48 Makina , Kukës

Volvo

1 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Pri 07:31 Makina , Kukës

Shitet Volvo v50 2.0 manual 2006 tax te paguara x 1 vit !

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 16:59 Makina , Kukës

Shitet Volvo v50 2.0 maual 6 marrsha

123 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Mar 18:09 Makina , Kukës

volvo xc60

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
15 Jan 12:40 Makina , Kukës

Kamion , Rimorkio

1 500 000 LEK

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
24 Dhj 17:31 Makina , Kukës

Volvo v70 2.4 D5

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 16:33 Makina , Kukës

Shes Volvo xc90 automatik anglez

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 10:26 Makina , Kukës

volvo xc90 disel pa dogan

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 00:38 Makina , Kukës

volvo diesel automatik 2004

2 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 20:29 Makina , Kukës

VOLVO 2.4 NAFTE AUTOMATIK

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 10:36 Makina , Kukës

Shitet Volvo xc90 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 12:06 Makina , Kukës

Volvo S60 2.4 naft

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:11 Makina , Kukës

Shitet Volvo xv90 2.4 naft

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Korr 16:12 Makina , Kukës

Volvo s60 2.4

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
28 Mar 14:38 Makina , Kukës

Shitet Volvo xc90 2.4 naft

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Shk 09:07 Makina , Kukës

Volvo v70 2.4 Diezel

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Jan 01:05 Makina , Kukës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Dhj 23:53 Makina , Kukës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Nën 18:09 Makina , Kukës

Shitet

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 22:11 Makina , Kukës

Volvo

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Gush 13:47 Makina , Kukës

Volvo c30

7 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 11:07 Makina , Kukës

Shitet Volvo xc90 2.4 naft

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 20:12 Makina , Kukës

Volvo S60 D5

3 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Maj 13:29 Makina , Kukës

Shitet Volvo xc90 2.4 naft

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 03:39 Makina , Kukës

Shitet volvo xc90 6700€

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Pri 16:28 Makina , Kukës

Shitet Volvo xc90 2.4 nafte

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 18:58 Makina , Kukës

shitet volvo

1 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Dhj 08:54 Makina , Kukës

Shitet

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
11 Dhj 08:25 Makina , Kukës

Volvo XC60

10 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Nën 23:17 Makina , Kukës

Shes Volvo XC 90 2.5 Benzin +gas

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Nën 17:36 Makina , Kukës

Shitet volvo xc90 full

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 21:59 Makina , Kukës

Shitet volvo xc90

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Tet 12:46 Makina , Kukës

Volvo

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Sht 17:46 Makina , Kukës

Shitet Volvo s60

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Sht 22:44 Makina , Kukës

Volvo FH 400 viti 2007

20 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: > 500 000
08 Sht 20:13 Makina , Kukës

Volvo s60

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Korr 12:20 Makina , Kukës

Shes volvo s40 2.0 nafte

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Mar 19:17 Makina , Kukës

Volvo S40 dizel

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 15:42 Makina , Kukës

Shitet volvo v50 me super gjendje

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 20:59 Makina , Kukës

Volvo V50 benzin+gaz

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Dhj 23:02 Makina , Kukës

Shes golf 4

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: > 500 000
27 Tet 14:46 Makina , Kukës

Volvo

540 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
03 Sht 10:57 Makina , Kukës

volvo v40

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Volvo | Kukës juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione