Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Makina Të gjitha në Vlorë

Acura , 16
Aixam , 3
Alfa Romeo , 141
Alpina , 1
Artega , 2
Audi , 1298
BAIC , 3
Bentley , 3
BMW , 906
Bugatti , 2
Buick , 1
Cadillac , 6
Chevrolet , 51
Chrysler , 33
Citroën , 257
Corvette , 2
Dacia , 8
Daewoo , 20
Daihatsu , 8
Dodge , 8
Ferrari , 6
Fiat , 959
Ford , 2083
GMC , 2
Honda , 42
Hummer , 4
Hyundai , 122
Infiniti , 1
Isuzu , 15
Jaguar , 68
Jeep , 114
Kia , 76
KTM , 2
Lada , 1
Lancia , 130
Land Rover , 213
Lexus , 5
Lincoln , 3
Lotus , 1
Maserati , 5
Mazda , 46
Mercedes-Benz , 5067
MG , 4
MINI , 90
Mitsubishi , 206
Nissan , 385
Opel , 973
Peugeot , 374
Piaggio , 5
Porsche , 59
Renault , 729
Rover , 20
Saab , 21
Seat , 121
Škoda , 42
Smart , 188
Ssangyong , 38
Subaru , 3
Suzuki , 51
Tata , 10
Toyota , 578
Trabant , 1
Triumph , 1
TVR , 2
UAZ , 1
VW Volkswagen , 2068
Volvo , 75
Wiesmann , 1
Yugo , 2
Zastava , 3

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

29 Mar 21:44
Linku:
Makina , Vlorë

Shitet ML 2015 Night Edition

23 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:04
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 18:01
Linku:
Makina , Vlorë

⭕️Shitet Mercedes-benz A Class 180 Diesel Automatik⭕️

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Sot 21:53 Makina , Vlorë

Mercedes S 500 Lungo 4 matic full zvicra!!!

10 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:50 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:50 Makina , Vlorë

Mercedes Benz E350

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:44 Makina , Vlorë

Shitet mercedes Ml 16000 euro

16 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:38 Makina , Vlorë

Shitet mustang 3.7 benzin viti 2012 me dogan okazion

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 21:38 Makina , Vlorë

Shitet Benz A klas Automat letra deri 2024

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2009 1.4 DIESEL D4-D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:38 Makina , Vlorë

Shitet okazion

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:35 Makina , Vlorë

FORD FOCUS 2009 ST/LINE 1.6D ECONETIC☘✅SPORT PACKET ✅PERFEKT

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:35 Makina , Vlorë

MERCEDES C 200 CDI AVANTGARDE AUTOMATIK ✅️GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione