Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

urgjent - Makina Të gjitha në Vlorë

Ford , 4
Audi , 3
Opel , 2
Renault , 2
Volvo , 2
BMW , 1
Chevrolet , 1
Daewoo , 1
Peugeot , 1
Seat , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe urgjent,kategori Makina,ose lokacione Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj urgjent Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

17 Sht 22:38 Makina , Vlorë

Volkswagen Lupo 1.4

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Sht 12:41 Makina , Vlorë

Bmw e60 525d

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Gush 21:19 Makina , Vlorë

Okazion

2 000 LEK

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Jan 21:45 Makina , Vlorë

FORD FUSION 1.4 TDCI SHITET URGJENT

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Pri 09:55 Makina , Vlorë

OKAZION !!!!

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 16:09 Makina , Vlorë

Shitet Urgjent

2 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Jan 01:48 Makina , Vlorë

c220 EVO urgjent

1 LEK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Jan 21:05 Makina , Vlorë

C220 2004(evo) urgjent 3400€

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 14:36 Makina , Vlorë

Shitet urgjent 1200€

1 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Tet 21:41 Makina , Vlorë

Shitet volvo v70 urgjent !!!

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Gush 18:19 Makina , Vlorë

Urgjent!!okazion polo 2010 1.6 nafte

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Tet 14:31 Makina , Vlorë

OKAZION Audi A3

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Gush 18:16 Makina , Vlorë

Okazion shitet urgjent

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Korr 21:34 Makina , Vlorë

SHITET URGJENT " MERCEDES-BENZ" ML 270

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Pri 18:59 Makina , Vlorë

shitet urgjent

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Pri 13:23 Makina , Vlorë

Okazion 1000 mieuro

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Shk 18:25 Makina , Vlorë

Okazion benz E270 nafte shitet urgjent. viti 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Shk 16:32 Makina , Vlorë

Mitsubishi L200 Viti 2000

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 16:20 Makina , Vlorë

Mitsubishi L200

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Gush 23:44 Makina , Vlorë

Shitet urgjent 1100 euro

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Pri 13:15 Makina , Vlorë

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Mar 15:55 Makina , Vlorë

Okazion shitet urgjent Opel Corsa 2003

1 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 14:37 Makina , Vlorë

URGJENT .... Renault clio 1.2

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Shk 20:12 Makina , Vlorë

shitet urgjent

1 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 19:04 Makina , Vlorë

shitet urgjent

1 200 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Shk 16:11 Makina , Vlorë

Shitet urgjent!!! Okazion...

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Shk 12:30 Makina , Vlorë

Ford fokus

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 18:40 Makina , Vlorë

shitet makina eshte ne gjendje te mire me letra

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Shk 18:50 Makina , Vlorë

Volvo S40 1.9

1 450 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 20:58 Makina , Vlorë

Opel Tigra okazion nderrohet

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
14 Tet 18:55 Makina , Vlorë

AUDI a3 OKAZION 2000 EURO

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:00 Makina , Vlorë

okazion golf 4

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 19:26 Makina , Vlorë

VW Golf 4 1.6 benzin -01

1 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Shk 13:53 Makina , Vlorë

Renault clio -00

1 000 EUR

04 Jan 13:22 Makina , Vlorë

Ford Mondeo diesel -06

3 500 EUR

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj urgjent | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione