opel | Vlorë | Automjete | Makina

Opel , 701
Audi , 8
Ford , 6
Fiat , 3
Jeep , 2
Chevrolet , 2
Mazda , 1
Toyota , 1
Suzuki , 1
Smart , 1
Renault , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:13 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:12 ,

MERCEDES C220 CDI-AVANTGARDE✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:20 Dyqani ,

✅Opel Corsa 1.7 nafte CDTI✅

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:18 Dyqani ,

✅Opel astra 1.9 cdti AUTOMATIKE✅

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:09 ,

Okazion Opel Antara 2.0 4×4 Nafte Me Dogane Viti 08 ..

5 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:57 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 CDTI 2005

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:56 ,

Opel Astra 1.6 Gaz-Benzin Viti 2009 Kambio manuale

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:25 ,

Opel Astra 2006 1.6 benzin gaz(Fabrike) M.nderrimi

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:25 ,

Opel Astra 2006 1.6 Gas (Fabrike)/Benzine M.nderrimi

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:07 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:06 ,

❗❗Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark❗❗

1 100 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:06 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:36 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:15 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:09 ,

Shitet ose nderohet

1 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 09:12 ,

Opel ne shitje

1 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:00 ,

Mercedes C220 Avantgarde

3 400 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:18 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 08:09 ,

Opel astra 1,7 nafte

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 21:44 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 18:25 ,

OKAZION Opel Meriva 1.7CDTI Super Gjendje

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:27 ,

C220 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:28 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:28 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 12:32 ,

SHES OPEL CORSA AUTOMATIK

2 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Maj 09:28 ,

OPEL CORSA VITI 2008 BENZIN+GAZ AUTO LAMAJ

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Maj 13:01 ,

Opel Zafira Naft

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Maj 08:57 ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Gaz Automat Me targa....

2 799 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Maj 01:56 ,

Opel combo 1.3 naft ecotek letra sapo paguara pronar i par!!

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Maj 01:55 ,

opel combo 1.7 naft me letra sapo paguara per 1 vit

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Maj 21:31 ,

opel corsa

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 18:51 ,

shitet opel corsa

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 12:48 ,

opel zafira. 2000cc. naft

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
06 Maj 12:28 ,

✅U shit flm✅

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 13:51 ,

shitet okazion ��

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
03 Maj 21:16 ,

Opel corsa 2007 benzine-gaz

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
03 Maj 14:48 ,

opel kombo 1.7 naft letra te sapo paguara super okazion!!!!

2 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 10:46 ,

❗️Okazion❗️ Opel Corsa

2 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
02 Maj 21:08 ,

__OKAZION**OPEL MERIVA** ARSYE EMIGRIMI __

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione