lancia | Vlorë | Automjete | Makina

Lancia , 92
Audi , 7
Ford , 4
Mazda , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe lancia,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj lancia Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 12:04 ,

Super Okazionnn Lancia lybra 1.9 jtd 2003.

1 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:45 ,

Lancia 1.4 benzin + gaz

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:12 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:54 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:43 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:34 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 11:49 ,

Shitet

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:37 ,

Lancia Ypsilon 1.2 ekonomike,3 porta

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 09:52 Dyqani ,

LANCIA YPSILON 2007 1.3 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Pri 07:46 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 18:34 ,

Lancia 2008

2 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Mar 10:27 ,

Lybra 1.9 super gjendje

1 800 EUR

27 Mar 16:12 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

45 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:49 ,

lancia ypsilon. okazion.atomat.

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Shk 15:49 ,

shitet nderrohet 1.3 naft automat

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Shk 14:37 ,

OKAZION

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Dhj 18:44 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 19:28 ,

lancia 1.2 pa letra

400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Nën 20:48 ,

Mercedes-Benz CLS (2008) 156000 km

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Nën 13:14 ,

Lancia ypsilon 1.3 naft 'okazion '

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:54 ,

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Nën 15:01 ,

Lancia ypsilon 1.2 benzin 2003

1 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Tet 14:55 ,

okaziion Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 19:33 ,

Gl bluetec OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 12:33 ,

Okazion 350euro

350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Sht 00:20 ,

Lancia musa

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Sht 09:42 ,

Shitet Per Arsye Emigrimi!

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Gush 01:24 ,

⚜️ Audi Q7 4.2 tdi 3X-S line Full!! Dogan+Targa ⚜️

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Korr 18:50 ,

lancia

1 150 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Qer 15:43 ,

Shes lancia ypsilon

2 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Maj 14:01 ,

Shitet Lanci Musa 2006 3500€

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Maj 23:17 ,

Lancia ypsilon

600 LEK

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 15:35 ,

Lancya

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Mar 15:41 ,

Lancia lybra 1.9 nafte perfekte

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Mar 19:49 ,

Volkwagen Caddy 1.6 tdi manual

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Mar 15:01 ,

Lancia Delta 1.6 Diesel

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Shk 18:25 ,

AUDI A6 DHE PEUGEOT 206+ 7500 euro te dyja

7 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 15:41 ,

Lancia lybra 1.9jtd

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 15:29 ,

Lancia Lybra 1.9 jtd

1 500 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 10:40 ,

Shitet lanca ypsylon

2 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Jan 11:51 ,

Lancia

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 11:43 ,

shes nderroi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj lancia | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione