Opel astra | Vlorë | Automjete | Makina

Opel , 209
Audi , 8
Ford , 4
Fiat , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel astra ,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel astra Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 22:24 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:10 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:45 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:39 ,

Opel astra 1,7 nafte

2 070 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:34 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:34 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:40 ,

OPEL ASTRA SPORT 1.6 BENZIN/GAS(Fabrike) (2006)

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 20:16 ,

Okazion Opel Asrta 1.7 Nafte Me Dogane Viti 2005..

2 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 15:36 ,

Opel Astra 1.6 Gaz-Benzin Viti 2009 Kambio manuale

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 09:53 Dyqani ,

Opel Astra 1.7 Tdci 2007 AUTO PENTA

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 09:51 Dyqani ,

OPEL ASTRA 1.7 2008 AUTO PENTA

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:52 ,

Shite Opel Astra 1.7 naft

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Pri 09:42 ,

Super okazion

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Pri 13:52 ,

Shitet

27 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 21:52 ,

Opel astra

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Pri 16:42 ,

OPEL ASTRA

1 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Pri 08:40 ,

Opel Astra

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
08 Pri 05:52 ,

Opel Astra

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 14:11 ,

Shitet Opel Astra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 15:47 ,

Shitet ose nderohet

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Mar 21:55 ,

Opel.astra 1.4 benzin me dogan okazion

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Mar 16:29 ,

OPEL ASTRA 1.7 NAFT 2006

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 12:38 ,

Opel astra

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 20:15 ,

shes dokumenta opel astra targ leje qarkullin

400 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Shk 15:37 ,

opel astra cmim i diskutushem

1 300 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 00:35 ,

Opel Astra 1.7 nafte okazion 2500€ me dogan

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Shk 14:45 ,

u shitt

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 12:52 ,

Opel ASTRA

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Shk 10:48 ,

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 12:04 ,

Opel astra

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 01:07 ,

Opel astra

2 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 00:53 ,

Opel Astra 1.7 naft viti 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Jan 15:54 ,

1.7 naft okazion per pak dit !

2 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
22 Jan 08:08 ,

Opel astra

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 13:27 ,

Opel Astra 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 13:02 ,

Opel Astra 1.9 Nafte

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Jan 10:30 ,

Okazion shitet opeli

2 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel astra | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione