Nissan | Vlorë | Automjete | Makina

Nissan , 194
Audi , 8
Ford , 4
Fiat , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Opel , 1
Toyota , 1
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Nissan,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Nissan Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:13 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec Amg Packet

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 09:20 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:20 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:39 Dyqani ,

✅Nissan Note✅

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:24 ,

✔OKAZION✔ C 220 NAFT 2008 AUTOMATIK FULL (SUPER GJENDJE)

6 790 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:23 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:23 ,

��Mercedes C220 Avantgarde��

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:45 ,

OKAZION Kity Fazes ford focus 2004-2009

50 LEK

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 17:58 ,

OKAZION.��������.....Super makina..... nxitoni��

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:58 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:50 ,

‼️ Ford Kuga 2.0 Nafte 2010 ‼️

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 20:21 ,

OKAZION Nissan almera nafte

1 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:32 Dyqani ,

NISSAN NV400 2012 AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Pri 09:53 Dyqani ,

Nissan Qashqai 2010 2.0 Naftë AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Pri 09:52 Dyqani ,

NISSAN QASHQAI 2010 AUTO PENTA

9 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
14 Pri 23:06 ,

Audi a4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 09:02 ,

Nissan Almera -98

700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 08:50 ,

Nissan patrol gr

4 700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 12:59 ,

Nissan Cabstar 2004

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Shk 12:08 ,

Nissan Qashqai

5 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 10:35 ,

Nissan Qashqai Moto 2.0 Nafte Me dogane Viti 2011.

7 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Shk 12:49 ,

Nissan Xtrail

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Shk 16:15 ,

vetura Nissan Qashqai

2 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Shk 11:24 ,

Nissan Qashqai +2

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 00:54 ,

OKAZION!! Shitet Nissan Qashqai 13000€

13 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Jan 11:10 ,

Nissan navara

5 000 EUR

15 Jan 08:17 ,

Nissan z-350

9 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 18:44 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Dhj 16:13 ,

disqe 15

80 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Dhj 08:54 ,

Nissan

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Dhj 20:27 ,

Mercedes Ml 400 cc

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
27 Nën 13:00 ,

Okazion kamion nissan

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Nën 12:06 ,

Nissan benzine gas

8 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 20:48 ,

Mercedes-Benz CLS (2008) 156000 km

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 17:54 ,

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Nën 19:24 ,

Nissan qashqai

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Tet 22:29 ,

Nissan terrano u shittt flm

260 000 000 000 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Tet 16:58 ,

Nissan terrano okazion

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Tet 14:55 ,

okaziion Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Tet 19:33 ,

Gl bluetec OKAZION

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Sht 09:48 ,

Nissan qashqai benzin-gaz

7 100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 01:24 ,

⚜️ Audi Q7 4.2 tdi 3X-S line Full!! Dogan+Targa ⚜️

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Nissan | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione