Jeep | Vlorë | Automjete | Makina

Jeep , 83
Audi , 8
Ford , 4
Chevrolet , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 1
Lancia , 1
Mazda , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Jeep,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Jeep Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 18:26 Dyqani ,

JEEP WRANGLER SAHARA 2013 AUTO PENTA

23 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:18 ,

JEEP RENEGADE AUTOMATIK 4X4

Viti: 2017
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:35 ,

Ford fokus makine automjet

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:12 ,

C220 2002

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 110.000 Km

22 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 13:05 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:45 ,

Shitet dhe nderrohet automatik 2.0 tdi

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 08:34 ,

Lancia Ypsilon 1.2 OKAZIONNN

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 13:07 ,

✅Volkswagen Golf 5 ✅Viti 2008 ✅1.4 benzine 122 CV 16 valvula

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:06 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Maj 10:08 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 10:08 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 07:28 ,

Jeep Cherokee 2.8CRD

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 10:17 ,

Shitet jeep grand cheeroke

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:21 ,

Jeep Wrangler 4.0 Benzin

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Maj 14:20 ,

Jeep Wrangler

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Mar 14:36 ,

Shitet/Nderrohet Alfa Romeo 147 1.6 T.Spark

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 02:03 ,

kerkoj jeep ose frontera

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Shk 11:47 ,

Shitet Jeep Grand Cherokee

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 08:38 ,

Jeep Grand Cherokee 4.0

3 700 EUR Çmimi me zbritje

24 Jan 13:02 ,

Jeep grand cherokee

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Jan 21:23 ,

Super Shitet Jeep grand cherokee

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 23:37 ,

Audi A6

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Nën 15:09 ,

Jeep patriot

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 20:48 ,

Mercedes-Benz CLS (2008) 156000 km

9 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 17:54 ,

Golf 5 shitet ose mundesi nderrimi

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Tet 14:55 ,

okaziion Audi a6 bezine+gaz 1.8t dhe ndrohet

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Tet 13:20 ,

Jeep grand cherok

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 14:19 ,

Shitet Jeep cherokee

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 01:24 ,

⚜️ Audi Q7 4.2 tdi 3X-S line Full!! Dogan+Targa ⚜️

16 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 21:36 ,

E Class LOOK AMG

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Korr 17:21 ,

Jeep Grand Cherokee

9 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
05 Korr 13:43 ,

Volkswagen caddy 1.6 tdi 2013 - 83.000km ❗️❗️

6 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
04 Qer 17:12 ,

Jeep wrangler unlimited

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Pri 19:47 ,

Jeep grand cheroke

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Pri 20:36 ,

Shes ose nderoj

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
11 Mar 17:01 ,

Jeep

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Mar 20:22 ,

Mitsubishi pajero automat.Okazion

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Mar 19:49 ,

Volkwagen Caddy 1.6 tdi manual

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Shk 18:25 ,

AUDI A6 DHE PEUGEOT 206+ 7500 euro te dyja

7 500 LEK

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:21 ,

Golf 4 1.9 TDI 2001 me 3 të kuqe 150 kuaj fuqi

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Jan 15:20 ,

Golf 4 1.9 TDI 2001 150 kuaj fuqi 2200 euro

2 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Jeep | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep Jeep wrangler Jeep Jeep Jeep

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione