Fiat punto | Vlorë | Automjete | Makina

Fiat , 326
Audi , 8
Ford , 6
Opel , 2
Renault , 2
Chevrolet , 1
Smart , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Fiat punto,kategori Makina,ose vendndodhje Vlorë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Fiat punto Të gjitha | Makina | Vlorë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 21:55 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:55 ,

MERCEDES S 450 ///AMG PACKET- PANORAMA-2019

Viti: 2019
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:54 ,

FORD FOCUS-2008/✅LOOK ST/1.6 DIESEL✅FULL OPTION-SUPER GEJNDE

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:54 ,

MERCEDES C220 CDI-AVANTGARDE✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE!!

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:18 Dyqani ,

Audi S6 4.0 V8T 420 HP

32 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 19:40 ,

Shitet Fiat Grande Punto!

2 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 ,

Freelander 4x4 motor Bmw me zinxhir 2.0 nafte

3 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:02 ,

OKAZION 2.2 nafte me 6 marshe 4x4

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:56 Dyqani ,

FIAT PUNTO EVO 2010 1.3 MULTIJET AUTO PENTA

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 11:49 ,

OKAZION GRANDE PUNTO 1.3 NAFT

2 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 ,

��Shitet: SMART for four�� ✅Motorr 1.5 nafte ✅Kambio manual

2 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:11 ,

nderrohet ose shitet automat 2.0 tdi full..

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 13:18 ,

OKAZION Kity Fazes Ford 2004-2009

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 16:27 ,

Fiat grande punto 1.3 naft 4 porta 2008 AUTOMAT

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 12:38 ,

✅FORD FIESTA ✅VITI 2010 ✅ KAMBIO AUTOMATIKE + TIPTRONIC ✅

4 499 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES E250 CDI-AVANTGARDE-✅FULL OTIONAL ✅GJENJDE PERFEKTE

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Maj 15:07 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Maj 12:15 ,

MERCEDES C220 CDI AVANTGARDE-✅SUPER GJENDJE✅KM ORIGJINALE

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:27 ,

C220 2002

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 10:48 ,

Shitet fiat punto 1.9 ekonomik

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
30 Pri 11:57 ,

Fiat Punto 1.9 JTD -01

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Pri 19:11 ,

Shitet Fiat Punto Evo viti 2009 me dy dyer

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:02 ,

Shitet ose nderohet.

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 00:01 ,

��️��️CMIMI OKAZION FORD FOCUSE 1.6TDCI 2006⬆️

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 13:13 ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 18:22 ,

Fiat punto 1.3 naft 4 porta 2006

1 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Pri 15:42 ,

Fiat grande punto

2 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:57 ,

Fiat Punto Evo

2 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Mar 12:57 ,

Golf 5

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 14:19 ,

Fiat Grande Punto

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 01:11 ,

Shitet 2700 euro ose nderrohet me makine tjeter

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 19:20 ,

Shese

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Mar 18:57 ,

Fiat Punto benzin

1 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Mar 23:50 ,

Fiat Punto

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 15:40 ,

Fiat grande punto

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Mar 21:59 ,

Fiat Punto 1.2 Benzin

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 12:30 ,

Fiat Punto Pa Dokumenta

70 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Mar 14:18 ,

Fiat Grande Punto e sapore ardh

2 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Shk 12:57 ,

Audi A4 1.9 TDI 2004

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 12:49 ,

Fiat Punto 1.9 NAFTE

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 10:26 ,

SHITET

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
20 Shk 00:35 ,

FIAT PUNTO 1.3 MULTIGET

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Shk 10:08 ,

Shitet benzin+gas

1 000 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:16 ,

Fiat punto 1.2

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 16:57 ,

Shitet ose nderrohet

1 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Fiat punto | Të gjitha | Makina | Vlorë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione