Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Yaris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Yaris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 21:13
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris-1.0 Benzin-2011-MANUAL-TARGA-SUPER EKONOMIK

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:36
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Yaris 2009 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:04
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Dje 22:15 Makina , Tiranë

BLEJ MAKINA

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 21:58 Makina , Vlorë

Toyota Yaris 1.4 Nafte.2008. Me Dogane

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:58 Makina , Vlorë

Toyota Yaris Viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 21:54 Makina , Tiranë

Yaris

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Makina , Tiranë

Tojota yaris benxin gaz viti 2008. Cmimi i padiskutushem

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:42 Makina , Tiranë

Toyota Yaris

3 350 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:13 Makina , Durrës

Toyota Yaris Automatike

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:13 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris-1.0 Benzin-2011-MANUAL-TARGA-SUPER EKONOMIK

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:51 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2006 kondisioner dogan

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:51 Makina , Tiranë

Toyota yari 1.4 naft vit 2008 kamje manuall 190000 kilometra

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2007 kondisioner dogan

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 diesel 2010 automat

4 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:48 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2006 me klima

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 naft viti 2008

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:48 Makina , Fier

Toyota yaris 1.4 diesel 2010 klima

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:38 Makina , Tiranë

Toyota Yaris. 1.000 kubik Gaz+benzine 3700

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:32 Makina , Durrës

❌ TOYOTA YARIS 1.4 NAFT V 2009 MANUALE ❌

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:16 Makina , Durrës

❌TOYOTA YARIS - 1.4 NAFTE - MODEL 2013 - KAMBIO MANUALE❌

6 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:16 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Yaris , 2008, manual, 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:04 Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 1.4 nafte 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:04
Linku:
Dyqani Makina , Kavajë

Toyota yaris 2009 sapo ardhur

3 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:00 Makina , Fier

Okazion shitet toyota yaris 2011 /1.4 naft super economike

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:20 Makina , Berat

Toyota VERSO-S!! Super Gjendje

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 19:16 Makina , Fier

Tyota yaris 1.4 Naft viti 2008

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 Makina , Durrës

Shitet Toyota Yaris 1.4 nafte viti 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2008 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:58 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte 2006 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:52 Makina , Elbasan

Toyota Yaris Automat 1.4 nafte

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:49 Makina , Elbasan

Toyota Yaris Automat 1.4 Nafte

4 390 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:39 Makina , Tiranë

Toyota Yaris

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:36 Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Yaris 2009 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 18:32 Makina , Tiranë

toyota yaris 1.4 naft automat

4 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:28 Makina , Vlorë

Toyota automat

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:28 Makina , Vlorë

Toyota automat

4 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 18:14 Makina , Mirditë

Okazion toyota yaris 3700€

3 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:08 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.3 Benzin/Gaz

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 18:05 Makina , Durrës

Toyota Yaris

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:02 Makina , Durrës

Toyota Yaris

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:55 Makina , Tiranë

SHITET YARIS 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT SUPERGJENDJE

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:52 Makina , Tiranë

Okazion Toyota yaris 1.3 benzine

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:52 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.3 Benzin/GAS

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:44 Makina , Tiranë

Toyota Yaris Benzine/Gaz

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:41 Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 naft viti 2010 Manuale

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:02 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMATIKE Viti 2011

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 17:02 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Yaris 1.4 Nafte AUTOMATIKE Viti 2008

4 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:58 Makina , Durrës

Toyota Yaris 2017 Automat

10 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 16:50 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.5 BENZIN+GAZ 2014 AUTOMATIK

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Dje 16:50 Makina , Tiranë

Toyota yaris 2012 nafte 1.4 Super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 16:14 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4D

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:10 Makina , Durrës

Toyota Yaris 1.4 Nafte Automatike 2006

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Yaris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Yaris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Yaris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Yaris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Yaris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Yaris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Yaris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione