Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Corolla ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Corolla në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Corolla në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.13 Mar 11:21
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA | 2007 | 1.4 | DIESEL | AUTOMATIK | 188687 km

636 000 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 19:19 Makina , Tiranë

OKAZION Toyota corolla

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:03 Makina , Tiranë

SHITET COROLLA 1.4 NAFTE VITI 2006 AUTOMAT ME LIBER SHERBIME

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Toyota corolla

3 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:57 Makina , Tiranë

Toyota corolla

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:56 Makina , Durrës

Toyota Corolla Automat

4 850 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 2023

18 900 EUR

Sot 16:46 Makina , Durrës

TOYOTA COROLLA 1.4 NAFTE AUTOMATIK

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:34 Makina , Durrës

JAPIM MAKINA ME QERA

25 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:20 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automat e sapo ardhur nga zvicra

4 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:22 Makina , Tiranë

Corolla 1.4NAFT

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:10 Makina , Tiranë

�� TOYOTA COROLLA AUTOMAT 41 MIJE KM ��

5 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 15:10 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Diesel Automat

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:56 Makina , Durrës

Toyota Corolla 1.4 Nafte Viti 2005 AUTOMAT

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 13:49 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:29 Makina , Durrës

Toyota Corrola 1.4Nafte Automatike “super gjendje”

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:56 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1,4 Nafte D4D Okazion

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:10 Makina , Tiranë

Toyota corolla 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:11 Makina , Tiranë

toyota corolla 2.0 manual 2005

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:10 Makina , Fier

Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:07 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 NAFT SUPER

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:03 Makina , Berat

Toyota Corolla

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:38 Makina , Tiranë

❗❗Okazion❗❗Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte automatik, 4500 €

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:38 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4d4d Automat

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:12 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 VVTi Benzin

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:13 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Corolla -1.4 nafte Kambio automatike(letra 1 vit )

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:59 Makina , Tiranë

Toyota automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:55 Makina , Tiranë

Toyota 1.4 diesel automat

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 14:12 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:12 Makina , Fier

SHITET TOYOTA COROLLA

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:12 Makina , Lushnjë

OKAZION TOYOTA COROLLA

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 12:59 Makina , Vlorë

Okazion

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:02 Makina , Berat

Toyota corola 1.4 naft

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 08:56 Makina , Tiranë

Shitet&Nderrohet Toyota Corolla 2014.

8 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Mar 23:01 Dyqani Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla 1.4 naft viti 04 automatik

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 20:08 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Corolla 1.4 Nafte. Manuale. 2006

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Mar 13:29 Makina , Tiranë

Toyota Corolla Automatike 1.4 Naft

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Mar 23:01 Makina , Tiranë

Okazion automatike

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Mar 14:14 Makina , Tiranë

shitet toyta corolla

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:14 Makina , Tiranë

toyota corrolla 1.4

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 14:00 Makina , Lushnjë

TOYOTA COROLLA OKAZION

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 14:00 Makina , Elbasan

SHITET TOYOTA COROLLA

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 14:00 Makina , Tiranë

OKAZION TOYOTA COROLLA

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 09:02 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLLA 1.4 AUTOMAT

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 20:07 Makina , Tiranë

Okazion Toyota

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 18:25 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 Nafte Automat E Sapo Ardhur Nga Zvicra

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Mar 16:35 Makina , Fier

Okazion. Shitet Toyota corolla

4 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Mar 08:06 Makina , Durrës

Shitet toyota corolla automatike

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Mar 00:38 Makina , Tiranë

Toyota naft automatik

5 300 EUR

18 Mar 06:45 Makina , Tiranë

Toyota AUTOMAT

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Corolla në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Corolla në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Corolla ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Corolla në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Corolla që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Corolla ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Corolla shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione