Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Toyota Auris ne Shitje | Njoftimet ne Gjithe Shqiperine


Gjej njoftime për Toyota Auris në Shitje me çmimet më të volitshme. Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat me të mira në MerrJep.al. Gjej Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris ne shitje me ofertat me te mira.


Blej apo shit makina shpejt dhe leht ne MerrJep.al. Shperndaj njoftime dhe behu pjese e mijera shitesve ne MerrJep.al.Dje 17:12
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Auris

4 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:18
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Auris Automat 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:19
Linku:
Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris -1.8 benzin/Hybrid ��-12.2014

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:56
Linku:
Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 Naft 2009 Me letra Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 21:00 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris 1.4 nafte 2008

5 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:37 Makina , Durrës

❌TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE ~ 2008 ~ KAMBIO MANUALE❌

5 250 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:24 Makina , Berat

Toyota 2011! Automat Okazion

6 500 LEK

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:43 Makina , Tiranë

“Toyota auris” super gjendje

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2009 1.4 DIESEL D4-D ✅️E SAPOARDHUR ✅️PERFEKTE!

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:40 Makina , Vlorë

TOYOTA AURIS 2008/ FULL OPTIONAL 1.4 D4-D✅GJENDJE PERFEKTE!

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 19:36 Makina , Fier

Toyota auris 1.4 naft viti 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:23 Makina , Lushnjë

Auris 1.4 nafte..Automatike

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 Makina , Durrës

tyota Auris 1.4 naft viti 2012 manual

6 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:56 Makina , Durrës

tyota Auris 1.4 naft viti 2009 manual

4 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:47 Makina , Durrës

Toyota Auris

5 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 D4D AUTOMATIK SUPER GJENDJE

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ✅ AUTOMAT ✅

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2007 ���� Belgjika ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:40 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2008 ���� Belgjika ����

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:37 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Nafte 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:24 Makina , Tiranë

Shite toyota auris 0676742990

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:56 Makina , Lushnjë

Toyota Auris 2007

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:56 Makina , Vlorë

Okazion! Toyota Auris Full Option, 6+R 5200€!!!

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:15 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft Automat��

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:26 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Naft

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 Makina , Vlorë

Toyota auris 1.4 nafte

5 050 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:17 Makina , Vlorë

Toyota auris 1.4 nafte

4 850 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:16 Makina , Tiranë

Toyota Auris 2009 1.4 Naft 4500€

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota auris 1.4 Naft 2009 Me letra Automat

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:15 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 naft 2012 Super gjendje

6 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Makina , Tiranë

������ Toyota Auris Automat1.4 Naft 2008 186000km ������

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:26 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 Naft

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:24 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4 Nafte

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:18
Linku:
Makina , Tiranë

Toyota Auris Automat 2008

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:15 Makina , Tiranë

Toyota Auris

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:44 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS 1.4 D MANUALE

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:08 Makina , Durrës

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT VITI:2008 NGA GJERMANIA

4 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:19 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris -1.8 benzin/Hybrid ��-12.2014

12 600 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:19 Dyqani Makina , Durrës

Toyota Auris -1.6 benzine -Kambio automatike

5 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:05 Makina , Durrës

Toyota Auris 1.4Nafte Manuale

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 Makina , Tiranë

toyota auris kamio automat 1.4 nafte

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:57 Makina , Tiranë

Toyota Auris

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 11:33 Dyqani Makina , Tiranë

Toyota Auris hybrid����

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 11:05 Makina , Tiranë

Toyota Auris

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 09:41 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.6 Benzine/Gaz

5 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:26 Makina , Tiranë

Shitet Toyota Auris 2.0 nafte 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE 2009

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 09:23 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE AUTOMAT 2009

6 990 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:22 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFTE MANUAL 2010

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:16 Makina , Tiranë

Toyota Auris 1.4 D4D shitet ose nderrohet me automat

4 799 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 Makina , Tiranë

Toyota Auris

5 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:28 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:12 Makina , Tiranë

2010 TOYOTA AURIS 2.2

4 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Jeni duke kërkuar për Toyota Auris në shitje? Shiko njoftimet për Toyota Auris në shitje me ofertat më të mira. Kerko njoftime fhe gjej Toyota në shitje në Gjithë Shqipërinë. Blej apo shit makina në tregun me të madhë online - MerrJep.al.


Blej Toyota Auris ne Shitje ne Merrjep.al


Eksploro njoftimet në MerrJep.al dhe gjej Toyota Auris në shitje në Gjithë Shqipërinë me ofertat më të mira. Shiko njoftimet për Toyota, Toyota Rav-4, Yaris, Corolla, Prius, Camry, Avalon dhe shumë të tjerë në shitje me çmimet më të volitshme. Kerko njoftime dhe gjej Toyota Auris që të përshtatet. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira. Blej Toyota ne Merrjep.al.


Krijo njoftime per Toyota Auris ne Shitje


Keni Toyota që dëshironi te shisni? Krijo njoftime ne MerrJep.al dhe gjej bleresit e interesuar ne mesin e mijera vizitoreve. Shperndaj njoftime dhe shit Toyota Auris shpejt dhe lehte.


Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione