Tiranë | Automjete | Makina

Acura , 186
Aixam , 58
Alfa Romeo , 1190
Alpina , 19
Artega , 7
Audi , 12032
BAIC , 7
Bentley , 22
BMW , 9523
Bugatti , 15
Buick , 16
Cadillac , 64
Chevrolet , 613
Chrysler , 411
Citroën , 2289
Corvette , 4
Dacia , 97
Daewoo , 155
Daihatsu , 81
DeTomaso , 2
Dodge , 112
Ferrari , 31
Fiat , 5108
Ford , 12162
GMC , 32
Great Wall , 24
Grecav , 2
Honda , 371
Hummer , 61
Hyundai , 1308
Infiniti , 40
Isuzu , 32
Jaguar , 474
Jeep , 533
Kia , 568
KTM , 7
Lada , 4
Lancia , 742
Land Rover , 2025
Landwind , 1
Lexus , 57
Lifan , 1
Ligier , 1
Lincoln , 42
Lotus , 2
Maserati , 38
Maybach , 3
Mazda , 521
Mercedes-Benz , 48150
MG , 25
MINI , 680
Mitsubishi , 999
Morgan , 1
Nissan , 2019
NSU , 3
Opel , 6704
Peugeot , 3599
Piaggio , 35
Pontiac , 8
Porsche , 684
Proton , 1
Renault , 4793
Rover , 239
Saab , 152
Seat , 1426
Škoda , 999
Smart , 3364
Spyker , 3
Ssangyong , 138
Subaru , 54
Suzuki , 354
Talbot , 1
Tata , 33
Toyota , 5062
Trabant , 3
TVR , 10
UAZ , 7
VW Volkswagen , 27649
Volvo , 1226
Wartburg , 1
Wiesmann , 3
Yugo , 8
Zastava , 6

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

30 Korr 16:25
Linku:
,

Golf 5 , 1.9 Nafte Automat

Historiku i makinës

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Korr 14:17
Linku:
,

Mercedes Benz E300 dizel 2013 Specia

Historiku i makinës

19 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 10:54
Linku:
,

BMW 523i LCI (facelift)-Automatike-Benzine

Historiku i makinës

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Korr 07:55
Linku:
,

Shitet BMW 328 (xdrive) viti 2014, motorr 2.0 nafte

Historiku i makinës

14 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
30 Korr 14:30
Linku:
,

AUDI Q7 3.0 DIESEL

Historiku i makinës

39 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 03:45 ,

Opel Corsa 2011 1.3 Nafte Manual

Historiku i makinës

2 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:44 ,

Skoda Fabia 1.2 Benzin (3 pistona) Viti 2012

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:59 ,

Shitet Dodge Journey 2.0 nafte 2009

Historiku i makinës

5 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:59 ,

Shitet Golf VI

Historiku i makinës

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:59 ,

Shitet Toyota Rav 4

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:56 ,

Volkswagen touran 1.9 nafte perfekte

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:56 ,

Bmw seria 1 118 nafte perfekte

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:56 ,

Bmw seria 1 nafte Automat perfekte

Historiku i makinës

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:56 ,

Touran Volkswagen nafte gjendje perfekte

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:55 ,

Shitet Audi A6 S-Line

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:39 ,

Toyota Yaris 1.4 Naft 2007

Historiku i makinës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 ,

Mercedes Benz 220 Automat

Historiku i makinës

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:39 ,

Ford Fiesta 1.4 Naft 2007

Historiku i makinës

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:39 ,

VW Passat nafte 2005

Historiku i makinës

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 ,

Seat Leon 1.9,,, 2007

Historiku i makinës

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:12 ,

Fiat Punto Evo Vetem nje pronar

Historiku i makinës

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 01:54 ,

VW CADDY 1.4 BENZIN GAZ 2006 ME DOGAN

Historiku i makinës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:54 ,

FORD TURNEO 1.8 NAFT 2007 ME DOGAN

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:52 ,

Mercedes-Benz S320 Benzin-Gaz Prins Okazion

Historiku i makinës

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 01:50 ,

VW SHARAN 1.8 T BENZIN 2006 FULL OPTIONS

Historiku i makinës

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:49 ,

Renault Modus 1.6 Benzine Automat

Historiku i makinës

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:49
Linku:
,

‼️ Volkswagen Tiguan 2012 4Motion ‼️

Historiku i makinës

11 990 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:48 ,

TOURAN 1.6 NAFT AUTOMAT 2011

Historiku i makinës

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:43 ,

Bmw

Historiku i makinës

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:39 ,

Golf 5

Historiku i makinës

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:33 ,

C160 BENZIN GAZ

Historiku i makinës

6 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:31 ,

C 220 CDI 2007 MOTOR EVO KAMJE 7G MSC AUTOMAT

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 ,

FIAT DOBLO 1.3 NAFT 2010 ZVICRA ME DOGAN

Historiku i makinës

3 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 01:23 ,

Mercedes C220 Nafte Automatike Viti 2004

Historiku i makinës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:22 ,

Vw Golf Automatike 1.4 Benzine Viti 2007

Historiku i makinës

4 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 01:21 ,

BMW 318 TDI E46 COMPACT

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:10 ,

Shitet VW Jetta 2017

Historiku i makinës

11 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 01:04 ,

Okazion Toyota Rav 4

Historiku i makinës

9 450 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:57 ,

!! FORD KUGA 2012 AUTOMAT 9300 € Nafte 2.0

Historiku i makinës

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:57 ,

FORD KUGA AUTOMAT 2012 NAFTE !! 9300 €

Historiku i makinës

9 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:57 ,

Honda HR-V 1.6 benzin gaz

Historiku i makinës

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:57 ,

PASSAT AUTOMAT 2013 Nafte 2.0 Panoramik

Historiku i makinës

8 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:53 ,

Okazion ! A class 2008

Historiku i makinës

3 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione