nisan micra | Tiranë | Automjete | Makina

Nissan , 253
Audi , 6
Ford , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe nisan micra,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj nisan micra Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 23:52 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:39 ,

Nisan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5000 Euro

5 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:27 Dyqani ,

Nissan Micra benzin 2006

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:50 Dyqani ,

Nisan micra 1.2 Automat

3 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 18:06 ,

⚡️ Nisan micra 1.5 nafte ⚡️ �� Super ekonomike��

2 250 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 20:12 Dyqani ,

Nisan micra 2010 Gaz - Benzin 70,000 KM Origjinale

4 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
20 Pri 12:51 ,

Nisan micra 1.2benxin 2008

2 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
19 Pri 09:08 ,

nisan

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 16:42 ,

Shitet

1 950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
06 Pri 09:56 ,

nisan micra

1 100 LEK

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 18:23 ,

Nisan micra

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 14:10 ,

Nissan micra

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Mar 16:37 ,

Nisan micra

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Shk 19:29 ,

Nisan Micra

2 430 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
10 Shk 10:18 ,

Nisan micra

950 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Shk 20:16 ,

Nisan micra 1.2 benzin me dogan

200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Shk 08:35 ,

Nisan micra 1.0 benzin+gaz

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 12:44 ,

Nisan

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Jan 16:38 ,

shitet nisan micra 1.5 nafte shum ekonomime

1 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Jan 17:27 ,

Nissan Puredrive

1 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
19 Dhj 11:41 ,

Nissan Micra 1.3

6 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Dhj 09:19 ,

Nisan micra

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Dhj 11:57 ,

Shitet

1 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Dhj 13:09 ,

Nisan Micra

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Nën 16:17 ,

Shitet ose nderrohet me makine automat

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Nën 18:27 ,

Nisan

1 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 09:02 ,

Nissan Micra benzin

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 15:46 ,

Nissan Micra benzin

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 14:32 ,

Okazion

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Tet 14:31 ,

Nissan Micra dizel

2 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Sht 14:49 ,

Nissan micra

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Gush 13:22 ,

Nissan Micra dizel

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 09:58 ,

Shitet Nisan Micra

2 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Korr 12:26 ,

nisan micra benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 13:47 ,

nisan micra benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Qer 18:00 ,

nisan micra benzin gaz

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Qer 02:19 ,

Nisan Micra Viti 2002 Kamio Automatike

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Qer 10:31 ,

Nisan micra ekonomik

2 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:11 ,

Nissan Micra

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Maj 13:50 ,

makina

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 20:24 ,

shites

2 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 09:44 ,

Nisan

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
15 Maj 23:41 ,

Shitet Nisan Micra 2005 Manual 1.5 nafte 2.3 euro

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 11:08 ,

Nisan micra 1.5 nafte

2 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Pri 10:50 ,

Nisan micra 1.5 dizel 2004

2 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Pri 10:25 ,

Nisan micra 1.5 nafte

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Shk 16:08 ,

nisan micra

1 550 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 19:14 ,

Nisan Micra

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj nisan micra | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione