Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

mercedes benz - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 26855
Audi , 279
BMW , 158
Ford , 108
Toyota , 100
Land Rover , 62
Opel , 45
Fiat , 39
Volvo , 30
Porsche , 27
Smart , 26
Hyundai , 25
Peugeot , 21
Jeep , 20
Nissan , 19
Chrysler , 14
Renault , 13
Seat , 11
Citroën , 11
Ssangyong , 11
Škoda , 9
Honda , 8
Kia , 6
Lexus , 6
Acura , 5
Jaguar , 5
Mazda , 4
Chevrolet , 4
MINI , 3
Subaru , 3
Lancia , 3
Isuzu , 2
BAIC , 2
Hummer , 2
Cadillac , 2
Alpina , 2
Daewoo , 2
Infiniti , 2
Aixam , 2
Dacia , 1
Buick , 1
Zastava , 1
Suzuki , 1
Dodge , 1
Maybach , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes benz,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj mercedes benz Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 08:40
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GL 350  ·  Tiranë

��2013 - Mercedes-Benz GL350 Bluetec 4Matic

21 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
18 Maj 11:43
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLS 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz CLS 350 CDI AMG

17 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Jaguar  ·  F-Pace  ·  Tiranë

�� 2017 - Jaguar F-Pace 20d R-Sport

25 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:33
Linku:
Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

C220

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Shitësit të Besuar
Dje 23:24
Linku:
Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

Bmw x5 3.5i

25 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online

Sot 09:28 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 200  ·  Tiranë

Mercedes - Benz

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27
Linku:
Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Caddy  ·  Tiranë

Caddy maxi 2016 2.0 sapoardhur

15 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:27 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Shitet ML 350 - Nga Zvicra ���� E vecante - Off Road Packet

24 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 09:27 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

�� OKAZION TOYOTA Auris 2015 1.4 Nafte ��

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:26 Makina  ·  BMW  ·  X5  ·  Tiranë

X5 3.5 benzin 2014

24 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 09:24
Linku:
Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Okazion Mercedes Benz C Class 300 AMG Line Full Panorama

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:24 Makina  ·  Toyota  ·  Auris  ·  Tiranë

TOYOTA AURIS 2015 1.4 Nafte ✅

9 799 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:24 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz CITAN 1.5 nafte viti 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 320  ·  Tiranë

OKAZION Shitet / Nderrohet GLK 3.0 naft ne gjendje perfekte

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Online
Sot 09:22 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  GLK 250  ·  Tiranë

Shitet Mercedes Benz GLK250 CDI 4 MATIC , 15300 Euro

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:21 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

❌ Okazion vetem sot 3600 € ❌

4 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:15 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  S 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz S350 benzin-gas 2008 look 65 amg 2012

10 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 09:10 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ C 200 EVO. SUPER GJENDJE

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Online
Sot 09:07 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 200  ·  Tiranë

MERCEDES C200 KOMPRESOR (BENZINE GAZ)

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:05 Makina  ·  Chrysler  ·  300C  ·  Tiranë

⚠️Chrysler 300 C 2009 diesel automat⚠️

7 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 09:05 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

❌ C class Full Options ❌

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 09:00 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  A 200  ·  Tiranë

I padiskutushem Mercedes-Benz a class 2006 A200 nafte

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 08:57 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

MERCEDES-BENZ 204 (2012)

10 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:56 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz E Class

14 990 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Online
Sot 08:56 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

MB E350 Benzin panorama full options

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  ML 350  ·  Tiranë

Mercedes Benz ML350 BlueTec 2014

17 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Seat  ·  Leon  ·  Tiranë

SEAT LEON 2.0TDI AUTOMAT SAPO ARDHUR

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D nga Gjermania

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:55 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E350 4 matic AMG PANORAMA FULL OPTIONS

9 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:54 Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

Bmw makina me qera 35 euro dita

35 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:53 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

MERCEDES BENZ B200 CDI VTI 2012

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Auto sallon Makina  ·  Audi  ·  A6  ·  Tiranë

AUDI A6 40 TDI VITI 2020 FULL OPTION!!!

36 900 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:53 Auto sallon Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

VW TIGUAN 2.0 TDI 4MOTION VITI 2013 FULL OPTION!!

12 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:52 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Mercedes-Benz E220 2005

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:52 Auto sallon Makina  ·  BMW  ·  530  ·  Tiranë

BMW F10 530D e ardhur nga Gjermania

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:51 Makina  ·  Ford  ·  Kuga  ·  Tiranë

SHITET ����FORD KUGA 2013���� AUTOMAT 4x4 AWD

11 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:51 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf  ·  Tiranë

SHITET GOLF 6 HIGHLINE 2.0 TDI AUTOMAT (EUROPE!!!)

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:51 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

SHITET AUDI A7 FULL OPTIONS

14 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 08:51 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  B 200  ·  Tiranë

SHITET ����B CLASS 200 VITI 2012 FULL OPTIONS (GJERMANIE)

10 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 08:51 Makina  ·  BMW  ·  120  ·  Tiranë

BMW 2007 AUTOMATIKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

3 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:50 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

SHITET TIGUAN 2013 AUTOMAT BENZINE GAZ FULL OPTIONS

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:49 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

Urgjente super okazionnn e class 2017

1 LEK

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Golf Plus  ·  Tiranë

OKAZION GJENDJE PERFEKTE GOL PLUS 1.0 BENZINE!!

1 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Fiat  ·  500L  ·  Tiranë

FIAT 500L 90.000 KM AUTOMAT!!

9 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Land Rover  ·  Range Rover Sport  ·  Tiranë

���� RANGE ROVER SPORT 3.0 NAFTE FULL!! ����

32 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 350  ·  Tiranë

E 350 BENZIN/GAZ FULL‼️ MUNDESI NDRRIMI!!

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Audi  ·  A7  ·  Tiranë

OKAZION AUDI A7 (LOOK RS7) MUNDESI NDERRIMI!!

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  VW Volkswagen  ·  Tiguan  ·  Tiranë

TIGUAN 4Motion 2.0 TDI FULL OPTION

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Online
Sot 08:48 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 220  ·  Tiranë

E 220 2013 FULL OPTION !!

11 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:46 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 220  ·  Tiranë

Mercedes Benz C Class 220cdi

6 990 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 08:45 Auto sallon Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  C 300  ·  Tiranë

Bisht bagazhi origjinal w204

100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  E 250  ·  Tiranë

Mercedes Benz E250 W212

9 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:44 Makina  ·  Mercedes-Benz  ·  CLA 200  ·  Tiranë

�� Benz CLA 200 CDI Viti 2014 Full Opsion��

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:44
Linku:
Makina  ·  Audi  ·  Q5  ·  Tiranë

POROSIT TANI AUDI Q5 40 50 etron E-tron

45 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar
Sot 08:44
Linku:
Makina  ·  Kia  ·  Model tjetër  ·  Tiranë

POROSIT TANI KIA EV5 AIR LAND 530km

28 000 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
Shitësit të Besuar

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes benz | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Web-faqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e web-faqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione