Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

marmita me zhurme | Tiranë | Automjete | Makina

Audi , 54
BMW , 36
Porsche , 12
Jaguar , 3
MINI , 2
Seat , 2
Chevrolet , 1
Chrysler , 1
Jeep , 1
Opel , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe marmita me zhurme,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj marmita me zhurme Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 00:06 Makina , Tiranë

BMW seria 5 528I 2011 M Performance

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:40 Makina , Tiranë

OKAZION C300 (Look C63) Benzin-Gaz

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:04 Dyqani Makina , Tiranë

Golf VII 2.0 nafte GTD , Automat

17 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 13:43 Makina , Tiranë

SHITET G 500 2019

163 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 11:22 Makina , Tiranë

SHITET OSE NDERROHET JETTA SEL

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 23:19 Makina , Tiranë

shitet Panamera gjendje 100/10

21 999 LEK

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:16 Makina , Tiranë

Panamera 4Sport 100/10

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:06 Makina , Tiranë

Shitet porsche panamera 4Sport 100/10

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 20:00 Makina , Tiranë

Panamera 4Sport gjendje 100/10

21 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Dhj 17:12 Makina , Tiranë

Audi A7 510 HP

20 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Dhj 16:53 Makina , Tiranë

shitet e class 3.5

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 21:31 Makina , Tiranë

Jaguar s type shitet nderrohet .KUALIDIMI PER DY VJET

4 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 17:31 Makina , Tiranë

E class 3.5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 18:45 Makina , Tiranë

E class 3.5

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:42 Makina , Tiranë

Shitet e-class 350

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:27 Makina , Tiranë

Shitet

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 08:18 Makina , Tiranë

Shitet e claas

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 17:25 Makina , Tiranë

Shitet E-class

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 13:20 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 21:31 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 08:32 Makina , Tiranë

OKAZION ! Audi S4 3.0benzine 450hp Stage1 full/ nderrohet

20 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 14:37 Makina , Tiranë

Okazion 8700€ !! E sapoardhur nga USA

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:42 Makina , Tiranë

OKAZION 8700€!! E sapoardhur nga USA

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 20:42 Makina , Tiranë

Okazion 8700!! E sapoardhur nga USA

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 17:55 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Nën 13:42 Makina , Tiranë

Golf 7 GTD Full!!

14 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 20:21 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:56 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 21:39 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 18:57 Makina , Tiranë

❌ A7 - 2012 - 3.0 NAFT❌

20 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 17:25 Makina , Tiranë

AUDI A7 S-LINE FABRIKE

21 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Tet 20:06 Makina , Tiranë

BMW Seria 3 Coupe 320Ci

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 09:36 Makina , Tiranë

BMW F10 550XI

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Tet 17:39 Makina , Tiranë

Golf 6

6 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Gjendje: I ri
11 Tet 20:32 Makina , Tiranë

Shitet S500 Lungo

15 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Tet 14:13 Makina , Tiranë

Okazion audi S6 3700 euro

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Sht 22:20 Makina , Tiranë

Shitet Jeep Wrangler Sahara

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 23:15 Makina , Tiranë

Clk amg full option

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Sht 01:35 Makina , Tiranë

OKAZION Porsche Cayenne GTS super gjendje SHITET

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 00:29 Makina , Tiranë

BMW F10 550XI 2013

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Sht 21:34 Makina , Tiranë

SHITET GLE 43 AMG COUPE

53 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Gush 16:34 Makina , Tiranë

shitet bmw 530 387 hp

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Gush 10:07 Makina , Tiranë

Mercedes Benz Cls 320 Cdi -06

6 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:11 Makina , Tiranë

Shitet E Class w211

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Korr 23:04 Makina , Tiranë

Shitet Golf 6 GTI

8 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
06 Korr 07:24 Makina , Tiranë

Shitet ose Ndrrohet

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Qer 07:08 Makina , Tiranë

Audi A4 2012 2.0 tfsi benzine-gaz

9 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj marmita me zhurme | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione