Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

makin ekonomike | Tiranë | Automjete | Makina

Ford , 137
Opel , 89
Toyota , 59
Fiat , 57
Renault , 56
Audi , 55
Peugeot , 47
BMW , 28
Citroën , 24
Lancia , 19
Alfa Romeo , 14
Smart , 13
Seat , 10
Škoda , 8
Nissan , 7
Chrysler , 7
Hyundai , 7
Mazda , 6
Kia , 6
Honda , 6
Chevrolet , 6
Volvo , 4
MINI , 3
Suzuki , 3
Daewoo , 3
Rover , 2
Porsche , 2
Isuzu , 1
Dacia , 1
Ssangyong , 1
Dodge , 1
Saab , 1
MG , 1
Daihatsu , 1
Ferrari , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe makin ekonomike,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj makin ekonomike Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 21:28 Makina , Tiranë

��SHITET��

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:03 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS AUTOMAT 1.4 NAFTE START STOP SUPER SUPER

5 490 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:00 Makina , Tiranë

Toyota Corolla 1.4 NAFT SUPER

3 990 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:41 Makina , Tiranë

Lancia Ypsilon 170km

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Dhj 15:29 Makina , Tiranë

Peugeot Bipper 2010 AUTOMATIK 1.4 nafte

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Nën 19:00 Makina , Tiranë

Citroen C5 1.6 Naft Manual Full Opsion

4 500 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Nën 11:31 Makina , Tiranë

OKAZION Ford focus viti 2014

6 200 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Nën 11:16 Makina , Tiranë

AUTO TIKU

6 969 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 11:16 Makina , Tiranë

AUTO TIKU

5 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Nën 11:16 Makina , Tiranë

Toyota AUTOMAT 2010

7 399 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Nën 09:43 Makina , Tiranë

Audi A 4 1.9 naft

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Nën 12:13 Makina , Tiranë

Yaris TS benzin-gas

2 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:00 Makina , Tiranë

Mazda cx7

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 16:56 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS

6 969 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Nën 09:52 Makina , Tiranë

Toyota 1.4 NAFT

5 969 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Nën 23:01 Makina , Tiranë

Audi A 4 1.9 naft

2 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Nën 09:04 Makina , Tiranë

Toyota AUTOMAT

4 299 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
23 Nën 19:09 Makina , Tiranë

Mercedes E200Benzin-Gaz viti 2007

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Nën 10:33 Makina , Tiranë

Bmw seria 1 1.6 diesel

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
21 Nën 09:30 Makina , Tiranë

Honda Civic 1.8 V-tec 2008 Super gjendje

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Nën 20:54 Makina , Tiranë

Shes makin

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 13:41 Makina , Tiranë

TOYOTA YARIS

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 06:18 Makina , Tiranë

golf 6 1.6 benzin gaz

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Nën 13:16 Makina , Tiranë

Seat leon FR

4 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 08:25 Makina , Tiranë

Shitet BClass 200cdi 6+r 2007 gjendje e shkelqyer

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 13:30 Makina , Tiranë

Polo 14 nafte viti 2004 Ndrohet

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 11:16 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Bravo 1.9 Multijet

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Nën 11:57 Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 NAFT 2010

5 850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 09:47 Makina , Tiranë

Shitet ose ndrrohet

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 23:51 Makina , Tiranë

Shitet

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
13 Tet 13:16 Makina , Tiranë

Audi a3, 1.9 i thjesht

2 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Tet 19:47 Makina , Tiranë

Super Ekonomike okazion 7499 euro

7 499 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 19:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fiesta 1.4 super gjendje 2200 euro

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
08 Tet 19:18 Makina , Tiranë

shutet ford focus c max per arsye largimi

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Tet 20:10 Makina , Tiranë

nderrohetose shitet ford focus c max

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 18:32 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Tet 22:05 Makina , Tiranë

Toyota yaris

1 LEK

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:05 Makina , Tiranë

okazion

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Tet 22:05 Makina , Tiranë

SHITET BMW 320 Naft

6 100 EUR

01 Tet 12:32 Makina , Tiranë

Audi A4 1.9 Nafte Automatik

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 19:11 Makina , Tiranë

Okazion Shitet Urgjent

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 07:22 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Sht 07:25 Makina , Tiranë

SHITET Urgjent C Class 200 Evo Automat

3 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 22:42 Makina , Tiranë

super mercedes 200 naft manual

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Sht 12:59 Makina , Tiranë

Shitet Hyundai i10 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
26 Sht 08:36 Makina , Tiranë

Opel Corsa

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 10:00 Makina , Tiranë

Opel

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
25 Sht 09:45 Makina , Tiranë

Opel Corsa

200 000 LEK

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Sht 15:21 Makina , Tiranë

❌OKAZION❌ OPEL ANTARA 2NAFTE 4X4 SUPER EKONOMIKE

Viti: 2009
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj makin ekonomike | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione