Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kosov - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 44
Audi , 31
Ford , 20
Opel , 19
Peugeot , 13
Nissan , 11
Renault , 11
Citroën , 9
Škoda , 9
Fiat , 7
Chevrolet , 6
Jeep , 5
Mazda , 5
Ferrari , 4
Honda , 4
Smart , 4
Volvo , 4
Hyundai , 3
Porsche , 3
Cadillac , 2
Chrysler , 2
Daewoo , 2
Acura , 1
Dodge , 1
Isuzu , 1
Lincoln , 1
MINI , 1
Saab , 1
Subaru , 1
Suzuki , 1
Toyota , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kosov,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kosov Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 15:59 Makina , Tiranë

Jepet me qera per dasma. Makina me qera

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 12:46 Makina , Tiranë

Opel Zafira Tourer (ECOFLEX)

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Maj 13:58 Makina , Tiranë

Tiguan R 2.0TSI 320Ps

46 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Maj 13:13 Makina , Tiranë

Mercedes 220 4Matik 2019

25 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 22:40 Makina , Tiranë

Shitet Pollo Me Targa Te Huja

1 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 10:52 Makina , Tiranë

t6 duplak

15 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Pri 22:21 Makina , Tiranë

PASSAT B8 1.6 TDI AUTOMATIK VITI 2017

9 800 EUR

02 Pri 11:25 Makina , Tiranë

Bmw X6 3.0d “PA DOGAN”��������

26 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Pri 19:00 Makina , Tiranë

Skoda Oktavia Naft 77KW

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 01:26 Makina , Tiranë

AUDI A4 AUTOMATIK 2.0 TDI

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 01:26 Makina , Tiranë

BMW 320 184PS XDRIVE AUTOMATIK

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
29 Mar 00:48 Makina , Tiranë

ISUZU D-MAX AUTOMATIK

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Mar 20:01 Makina , Tiranë

Cdi 200

4 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
25 Mar 12:56 Makina , Tiranë

Mercedes Citan

5 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:29 Makina , Tiranë

Mercedes benz S350

1 EUR Çmimi me zbritje

28 Shk 18:26 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220d 9g 2017 targa te Huaja

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 11:07 Makina , Tiranë

Bmw 520 2017 G30

21 600 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 02:01 Makina , Tiranë

Mercedes w213 E220d 2017 super gjendje targa te huaja

14 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 12:51 Makina , Tiranë

Vw crafter

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Shk 07:24 Makina , Tiranë

Shitet

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 18:49 Makina , Tiranë

Shes Bmw 330i Automatik✅

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Shk 08:45 Makina , Tiranë

BMW 640

29 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Dhj 17:25 Makina , Tiranë

Chevrolet captiva 2.2 7 ulse

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Dhj 12:33 Makina , Tiranë

Peugeot 308 2.0 HDI Automatik

8 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 12:33 Makina , Tiranë

Audi A1 1.6 tdi dsg

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Dhj 12:29 Makina , Tiranë

Ford Ranger 2.2 tdci Automatik

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Dhj 22:18 Makina , Tiranë

Audi a4 B8

7 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Dhj 16:52 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C 220 CDI

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Dhj 14:44 Makina , Tiranë

Mercedes Benz 220 CDI ne Kosov

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 22:31 Makina , Tiranë

Golf 7 1.6. Ne kosov gjindemi

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 11:12 Makina , Tiranë

tiguan

12 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 23:17 Makina , Tiranë

AUDI A 8 L 6.0 W 12 I BLINDUAR FULL BLINT VR7 VR9

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
01 Dhj 13:00 Makina , Tiranë

MERCEDES ML 350 CDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Nën 08:49 Makina , Tiranë

Tiguan R-Line 2019

25 500 LEK

Viti: 2019
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
08 Nën 23:00 Makina , Tiranë

Mercedes S Clas

13 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 20:18 Makina , Tiranë

BMW 116 2.0 D AUTOMATIK

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 18:56 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 dizel viti 2010

4 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Nën 20:05 Makina , Tiranë

Karcher benzin

650 EUR

28 Tet 09:58 Makina , Tiranë

Chevrolet Captiva 2.2 naft 7 ulse Automatik

8 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
17 Tet 10:23 Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
14 Tet 11:24 Makina , Tiranë

Passat 2.0 TDI DSG model Design

10 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Tet 11:13 Makina , Tiranë

RANGE ROVER VOGUE

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
06 Tet 09:40 Makina , Tiranë

Nissan Micra 1.2 b Automatike

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
06 Tet 09:33 Makina , Tiranë

Opel Anyara 2.2 naft 4x4 Automat

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Sht 10:23 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 10:28 Makina , Tiranë

Passat 55 mi Mila

8 586 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
31 Gush 12:14 Makina , Tiranë

GOLF 7 2.0 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 15:48 Makina , Tiranë

VW CADDY 2.0 TDI MAXI BLUTEC VITI 2019

13 500 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Gush 11:07 Makina , Tiranë

Mercedes ML 350CDI 4matic “Pa Dogan”

14 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
04 Gush 21:00 Makina , Tiranë

Shes PASSAT B8

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kosov | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione