Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

kilometrazh - Makina Të gjitha në Tiranë

BMW , 78
Audi , 40
Peugeot , 14
Citroën , 10
Renault , 8
Toyota , 8
Ford , 7
Porsche , 5
Jeep , 3
Škoda , 3
Fiat , 2
Hyundai , 2
MINI , 2
Seat , 2
Bentley , 1
Chevrolet , 1
Corvette , 1
Dodge , 1
Honda , 1
Kia , 1
Rover , 1
Smart , 1
Volvo , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe kilometrazh,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj kilometrazh Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 09:24
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730 Diezel Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

land Rover Evoque 2.0 Diezel VP 2015 Full.Ekstra

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 13:26 Dyqani Makina , Tiranë

SHITET RANGER ROVER SPORT 3.0 BENZIN SUPERCHARGED FULL 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 3.0tdi (89.000km)!

23 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 13:19 Makina , Tiranë

BMW X5 look M50d viti 2016

34 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:20 Makina , Tiranë

AUDI A-6 EXLUZIVE MODEL 2013 SUPER FULL

14 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:30 Makina , Tiranë

❌BMW 730 L❌❌

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ E Class 200 Diesel AmG Line / Automat 9G

27 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:20 Makina , Tiranë

✅ SHITET ✅ Audi A7 SportBack 3.0 Diesel / Automat

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

BMW 730 L

21 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:10 Makina , Tiranë

BMW 730-2013-KAMERA 360*

18 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:46 Makina , Tiranë

Audi A6 35 TDI 2019 Full

39 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 13:19 Makina , Tiranë

8.900 eu okazion vetem per 1 jave

8 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:17 Makina , Tiranë

MB E 220-2017-4MATIC

29 999 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:57
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

land Rover Evoque 2.0 Diezel VP 2015 Full.Ekstra

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:24 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730 Diezel Viti 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz E220 Diezel Viti 2017 4Matic

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730L Diezel Viti 2013 Full Ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

BMW 730L Diezel Viti 2013 Full Ekstra

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

Jeep Grand Cheroke 3.0 Diezel VP 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 09:21 Dyqani Makina , Tiranë

Audi A5 2.0 Diezel Viti 2013 S line Full Ekstra 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 06:19 Makina , Tiranë

����❌2016-A6

25 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 01:46 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ C 220

19 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Qer 21:54 Makina , Tiranë

X5 4.0d pa taks lluksi. Gjedje perfekte

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 13:27 Makina , Tiranë

BMW X5

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 21:52 Dyqani Makina , Tiranë

Corvette-5.6 Benzin-2000-AUTOMATIK-FULL OPTIONS

20 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Qer 12:14 Makina , Tiranë

Shitet Bmw X5.

33 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Qer 09:16 Makina , Tiranë

BMW 520 -2012-

12 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 16:59 Makina , Tiranë

Shitet audi a6 2016 facelift 2.0 35 tdi

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
01 Qer 14:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C160

18 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Qer 14:40 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C160

18 000 EUR Çmimi me zbritje

31 Maj 14:24 Makina , Tiranë

CLS 350 benzine/gas, look 5.5

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Maj 20:18 Makina , Tiranë

Audi A7 Supercharged

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 13:42 Makina , Tiranë

KU SUPER MJET SAPO KA ARDHUR -2.2

21 500 EUR

29 Maj 05:36 Makina , Tiranë

Audi A6 2015 ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomik

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Maj 21:47 Makina , Tiranë

Audi A8 L

34 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 13:16 Makina , Tiranë

Shitet S klas 320 W221

9 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 14:29 Makina , Tiranë

Bmw X5 F15 (M Sport)

31 500 EUR

26 Maj 07:31 Makina , Tiranë

Audi a6

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 19:06 Makina , Tiranë

JEEP GRAND CHEROKE -������

22 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
22 Maj 20:06 Makina , Tiranë

Shitet Tiguan R Line

Viti: 2019
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Maj 08:03 Makina , Tiranë

Bmw x5 40d

14 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 22:29 Dyqani Makina , Tiranë

Mercedes Benz S Class Viti Prodhimit 2021 3.5 Diesel

127 000 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Maj 22:30 Makina , Tiranë

Shitet Audi A7

16 200 EUR Çmimi me zbritje

12 Maj 22:03 Makina , Tiranë

AUDI A 5-LUK RS

14 499 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 18:37 Makina , Tiranë

Audi A8 L 2015 4.0TFSI

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 08:14 Makina , Tiranë

Bmw X5 40d

14 800 EUR

07 Maj 15:14 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 ne gjendje shume te mire. Motorr 2.0 nafte

16 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 22:38 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
05 Maj 22:37 Makina , Tiranë

OKAZION 90,000KM ORIGJINALE MERCEDES BENZ B CLASS

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 90 000 - 94 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj kilometrazh | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione