Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

jaguar x type 2006 | Tiranë | Automjete | Makina

Jaguar , 15
Ford , 8
BMW , 6
Toyota , 4
Audi , 3
Citroën , 2
Volvo , 2
Opel , 1
BAIC , 1
Smart , 1
Chevrolet , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe jaguar x type 2006,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj jaguar x type 2006 Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 20:07 Makina , Tiranë

Navigator Android 10.1 për Mercedes w204, 2GB RAM + 32GB ROM

299 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 Makina , Tiranë

Audi A3 2.0 Tdi Sport Line -09

5 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:55 Makina , Tiranë

Toyota Corolla

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:48 Makina , Tiranë

VW PHAETON 3.0 FULL 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Nën 09:51 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 600 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Okazion Disqe AMG Origjinale 18 me goma

650 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 19:21 Makina , Tiranë

Disqe Origjinale 18'' BMW X3 X5 X6 Seria 3,5,7

350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 10:51 Makina , Tiranë

OKAZION CLS 500 (full-options)

7 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Nën 02:18 Makina , Tiranë

Citroen C3, 1.2 Benzine, 2006

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
26 Tet 13:25 Makina , Tiranë

Audi A3 automat

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 13:02 Makina , Tiranë

OKAZION!! Citroen C3. 2006, 1.2 Benzine

2 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Tet 12:03 Makina , Tiranë

Shitet CLS 320, Full Options, Super gjendje

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 16:27 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 08:51 Makina , Tiranë

Shitet & Nderrohet

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Maj 21:32 Makina , Tiranë

JAGUAR X TYPE 2.2D NE GJENDJE PERFEKTE

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 12:04 Makina , Tiranë

TOYOTA AVENSIS

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 15:24 Makina , Tiranë

OOOKKAAAZZZZION 2013 C KLASS FULL

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford C Max 1.6 Naftë

3 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Pri 11:27 Makina , Tiranë

SHITET BAIC ME ZERO KILOMETRA AUTOMATIKE FULL

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Pri 21:05 Makina , Tiranë

Chevy Aveo 2012

2 655 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Pri 15:57 Makina , Tiranë

Okazion 5500€. E320 evo panoramik

55 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Pri 20:09 Makina , Tiranë

Ford C-Max SUPER OKAZION 2009

111 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 19:05 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz E CLASS EVO 220 CDI - Cmimi i diskutueshem -

5 950 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
05 Pri 16:05 Makina , Tiranë

Okazion E320 ///EVO PANORAMIK

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Pri 14:46 Makina , Tiranë

Shitet okazion e320 evo panoramik sport packet

58 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 09:44 Makina , Tiranë

Mercedes-Benz S350 Bluetec 2012 4Matic

19 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 22:17 Makina , Tiranë

Ford c Max 2008

3 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Shk 09:21 Makina , Tiranë

BMW X3 2.0 nafte facelift

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Dhj 23:37 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar X-Type 2006

2 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Dhj 15:45 Makina , Tiranë

Ford Ranger 2.5 TD 4x4 2006

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Dhj 10:48 Makina , Tiranë

Jaguar X-Type 2.2D Daimler Executive NDERROHET

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 09:55 Makina , Tiranë

OKAZION R CLASS 3.5 BENZINE+GAZ

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 12:09 Makina , Tiranë

PORSCHE CAYENE 4.5 BENZIN+GAZ VITI 2006 NGA ZVICRA

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 21:22 Makina , Tiranë

Jaguarx-type

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Sht 20:43 Makina , Tiranë

Bmw 320

6 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Gush 15:45 Makina , Tiranë

U SHIT FLM MERR JEP

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 16:04 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 cdi ///EVO Sport Panorama 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:43 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 cdi ///EVO SPORT PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:36 Makina , Tiranë

Mercedes Benz E320 CDI ///Evo SPORT PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:36 Makina , Tiranë

Shitet E Class 320 CDI ///EVO SPORT PAKET PANORAMA 2007

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 15:36 Makina , Tiranë

Shitet nderrohet e320 cdi sport panorama

63 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 22:06 Makina , Tiranë

VW Passat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 15:22 Makina , Tiranë

Passat

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 13:27 Makina , Tiranë

‼️‼️ BMW X5 3.0d ‼️‼️ 2006

6 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 14:46 Makina , Tiranë

Mercedez-Benz E280 Elegance 2006 Automat Letra 1 vit

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Jan 09:11 Makina , Tiranë

Okazion!!! Shitet Mitsubishi Outlander Benzin+Gaz

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Jan 02:02 Makina , Tiranë

Jaguar X-Type 2.2D Executive

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 18:08 Makina , Tiranë

Ford Fiesta

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Nën 08:56 Makina , Tiranë

Bmw seria 1

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Sht 13:31 Makina , Tiranë

Jaguar x type 2.2 naft viti 2006 letra per 1 vit

3 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj jaguar x type 2006 | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione