Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

goma - Makina Të gjitha në Tiranë

Mercedes-Benz , 11407
VW Volkswagen , 6228
Audi , 3156
BMW , 2441
Ford , 2252
Toyota , 1366
Opel , 1092
Fiat , 818
Renault , 655
Smart , 619
Land Rover , 575
Peugeot , 544
Nissan , 456
Volvo , 437
Citroën , 376
Seat , 255
Hyundai , 241
Porsche , 212
Mitsubishi , 207
Škoda , 191
Alfa Romeo , 165
MINI , 147
Lancia , 139
Jeep , 135
Chevrolet , 119
Mazda , 94
Jaguar , 90
Kia , 76
Honda , 76
Suzuki , 64
Chrysler , 54
Dodge , 33
Ssangyong , 32
Aixam , 32
Rover , 29
Saab , 28
Acura , 25
Subaru , 20
Cadillac , 16
Daewoo , 16
Hummer , 15
Dacia , 11
Daihatsu , 9
Lincoln , 7
Buick , 6
Maserati , 6
Infiniti , 5
Ferrari , 4
Isuzu , 3
MG , 3
GMC , 3
Lexus , 3
BAIC , 2
Piaggio , 2
Tata , 2
Lada , 1
TVR , 1
Zastava , 1
NSU , 1
Alpina , 1
Trabant , 1
Bentley , 1
Lifan , 1
KTM , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe goma,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj goma Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 17:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 15:55
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

BMW 3 Series 320i xDrive (F30)

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Maj 10:02
Linku:
Makina , Tiranë

Audi Q5 3.5 Quattro, viti 2015, 159.000 km

18 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Maj 19:26
Linku:
Makina , Tiranë

Bmw x3 2.0d xDrive

15 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:47
Linku:
Makina , Tiranë

AUDI A3 SPORTBACK 1.8T Benzine

9 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Sot 18:04 Makina , Tiranë

TOYOTA AUTOMAT 2.5 BENZIN GAZ 2015 MUNDESI NDRRIMI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Shitet Audi a6 3.0 S-line ��������

11 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Tiguan automat , Benzine+Gaz Prins !!!

9 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Volvo S60 , 120.000km ,,, FULL !!!

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Ford Fusion 1.4 naft viti 2006 sapo targuar

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

OKAZJON SHITET MAKINA MERCEDES BENZ S COUPE 500 AMG LINE

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

*** FORD C-Max 2.0 DIESEL AUTOMAT 2012 super gjendje***

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

***AUDI A3 2.0 TDI AUTOMAT -06 Super gjendje full options***

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

**Mercedes Benz S63 AMG -10 Presidencial super super full***

18 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Audi A6 Look RS 2013 Quattro 2.0 Super Full

15 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 18:03 Makina , Tiranë

Volkswagen Cady 1.6 Naft

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Manual 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

M,B C clas 1.8 benzine Automat 2005

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

Mitsubishi Benzine Automat

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:01 Makina , Tiranë

Mitsubishi Gaz benzine Automat

5 500 EUR

Sot 18:00 Makina , Tiranë

Volkswagen Caddy 1.6 Nafte Super gjendje

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE AUTOMAT DSG

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

VW Jetta 2014 1.6 nafte automatik

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

����MERCEDES ML 350 Bluetec 2010

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

����ML 350 Bluetec 2013 AMG Line

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

FORD KUGA AUTOMAT 2012 2.5T Gaz INDIVIDUAL (Nga Zvicra)

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:59 Makina , Tiranë

VW Volkswagen Golf 6 2011 OKAZION

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:59
Linku:
Makina , Tiranë

Volkswagen Tiguan 2014!!

13 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 17:56 Makina , Tiranë

BMW X5---2008---3.0 nafte

9 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:55 Makina , Tiranë

Audi Q5 2.0 TDI 2012 Full Options Quattro!

12 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Audi A4

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 17:52 Makina , Tiranë

Bmw 320d 2012 M pack automat

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:51 Makina , Tiranë

Bmw 320d M pack

13 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Online
Sot 17:47 Makina , Tiranë

Shitet Audi A6 Quattro

6 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

SMART 600CC BENZIN AUTOMAT VITI 2001 NE SUPER GJENDJE ME LET

1 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

SEAT IBIZA 1.2 BENZIN MANUAL VITI 2009 SUPER GJENGJE ME KOND

3 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:47 Makina , Tiranë

LAND ROVER RANGE ROVER SPORT 3.0 SDV6 SE

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

NISAN X-TRAIL BENZIN-GAZ 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

������Okazion, BMW X1 1.8d XDrive Auto, Nafte, nga Zvicra

8 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

TOYOTA COROLA VERSO 2:2-D4D-MANUAL VITI 2007-MAKINA ESHT NE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:44 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q5 3.0 Ne super gjendje

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 17:40 Dyqani Makina , Tiranë

Ford KUGA 2.0 DIESEL FULL OPTION Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:40 Dyqani Makina , Tiranë

TOYOTA AURIS 1.4 DIESEL

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:40
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volvo XC60 D3 2.0 DIESEL

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:38
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

CADILLAC FLEETWOOD, VITI 1990, AUTOMATIKE,MOTORR 4.9 BENZINE

4 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 1990
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Online
Sot 17:37 Makina , Tiranë

Shitet Audi Q7 S line 3.0 me 7 vende OKAZION

13 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 17:37 Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen TOURAN 1.9 TDI okazion

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:37
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Volkswagen TIGUAN 2.0 TDI HIGLINE FULL OPTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 17:37 Makina , Tiranë

Audi A4 2.0 Naft

11 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Skoda rapid 1.6 tdi bluemotion 2015 6300€

6 300 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

����Jeep commander limited edition 3.0 cdi 7200€ nderrohet

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

Okazion Audi A4 Avant Quattro 2.0 benzine- super gjendje!!

6 210 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:28 Makina , Tiranë

C220 amg paket panoram 2016 super okazion

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 17:25 Makina , Tiranë

BMW X5 XDrive 4.0i M-PAKET PANORAM 360*LASER LED INDIVIDUAL

Viti: 2019
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:25 Makina , Tiranë

SUBARU FORESTER BOXER EDITION 2.0TD SYMETRICAL 4x4 KAMERA-12

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj goma | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione