Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

ford fokus - Makina Të gjitha në Tiranë

Ford , 1068
BMW , 2
Honda , 2
Toyota , 1
Škoda , 1
Lancia , 1
Porsche , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe ford fokus,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj ford fokus Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 11:52 Makina , Tiranë

Ford Fokus 2009 Automat 4999€

4 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 08:33 Dyqani Makina , Tiranë

FORD FOKUS 1.6 NAFTE 2012

6 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 20:33 Makina , Tiranë

Shitet Ford fokus

3 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 11:52 Makina , Tiranë

Ford fokus

Viti: 2012
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Maj 08:08 Makina , Tiranë

Ford Fokus

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Maj 19:58 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus

2 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Maj 18:11 Makina , Tiranë

Ford Fokus

2 200 LEK

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 11:05 Makina , Tiranë

Orgest

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Maj 10:50 Makina , Tiranë

Ford fokus - ndrohet

4 200 EUR

19 Maj 15:44 Makina , Tiranë

AUTOMAT -- Benzin/Gaz

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 13:29 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus 1.6 diesel 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Maj 03:27 Makina , Tiranë

Shes Ford Fokus me portopagazh fundi 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 22:28 Makina , Tiranë

Ford ylber

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Maj 01:16 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus 1.6 diesel 2007

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 06:34 Makina , Tiranë

Shes Makine me Dogane te Paguar!

3 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 13:41 Makina , Tiranë

FORD FOKUS BENZIN GAZ 2.0 AUTOMAT

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Pri 18:54 Makina , Tiranë

Ford Fokus 1.6 2009 Sapotarguar

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Pri 08:58 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 22:36 Makina , Tiranë

ford fokus injektor mekanik 1 vit letra

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 14:13 Makina , Tiranë

ford fokus tddi

2 000 EUR

23 Pri 12:26 Makina , Tiranë

Ford ylber

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:20 Makina , Tiranë

Ford ylber

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Pri 18:06 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Pri 16:28 Makina , Tiranë

Ford Focus

3 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Pri 04:06 Makina , Tiranë

Shitet/Nderrohet ford fokus benzin gas automat

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 09:42 Dyqani Makina , Tiranë

Shite Ford fokus 1.8 nafte

2 700 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Online
14 Pri 08:08 Makina , Tiranë

Shitet ford focus

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 11:01 Makina , Tiranë

Ford fokus viti2005 1.8 naft

2 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 20:22 Makina , Tiranë

Ford fokus

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Pri 12:38 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus 2003

2 000 000 LEK

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Pri 21:08 Makina , Tiranë

Shitet Ford Focus

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Mar 19:12 Makina , Tiranë

Shitet

1 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 12:31 Makina , Tiranë

shitet ford fokus 76000 mij km ndrrohet +/-

7 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
22 Mar 19:41 Makina , Tiranë

Okazion

1 EUR

21 Mar 12:51 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.8 naft

1 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 08:36 Makina , Tiranë

shitet

1 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Mar 23:00 Makina , Tiranë

Ford Fokus 1.6 tdci

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Mar 16:09 Makina , Tiranë

FORD FOKUS

3 999 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 11:23 Makina , Tiranë

FORD FOKUS OKAZJON

2 880 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Mar 07:06 Makina , Tiranë

shitet ford fokus ne gjendje te mir

2 750 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 18:08 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.8 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Mar 18:58 Makina , Tiranë

Shitet ose Nderrohet Okazion

5 450 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Shk 11:02 Makina , Tiranë

Okazion! Ford focus!

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 13:32 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.8 naft

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 18:58 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus 2001 në Gjendje shumë të mirë.

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Shk 07:46 Makina , Tiranë

Shitet Ford Fokus

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 23:11 Makina , Tiranë

Ford Fokus

1 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 16:33 Makina , Tiranë

Shitet ford fokus kamio automat

2 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Shk 08:12 Makina , Tiranë

Shite Ford fokus ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Shk 18:30 Makina , Tiranë

Ford fokus 1.6 nafte 2012

5 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj ford fokus | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione