Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

fiat grande punto - Makina Të gjitha në Tiranë

Fiat , 573
Ford , 2
Audi , 1
BMW , 1
Nissan , 1
Porsche , 1
Smart , 1

Ka shumë njoftime të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe fiat grande punto,kategori Makina,ose lokacione Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha njoftimet bazuar në kërkimin tuaj fiat grande punto Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një njoftime tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Sot 10:43 Makina , Tiranë

Nissan X-Trail (ROGUE) 2017. Full !!!!!!!!!!!

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 17:07
Linku:
Dyqani Makina , Tiranë

Fiat GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN

2 999 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Qer 21:48 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo 0,9 Twin Air EVO Benzine Klima 2013

3 499 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2013
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
01 Qer 14:47 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 2007

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 13:03 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 2009 / 1.3 nafte super ekonomike.

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 08:59 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

4 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
24 Maj 08:17 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Maj 08:14 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 10/2007, MANUALE, MOTORR 1.3 NAFTE

3 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Maj 01:48 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO, VITI 2009, MANUALE,MOTORR 1.4 BENZINE+GAZ

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 09:39 Makina , Tiranë

shitet

3 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 03:54 Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO 1.3 MULTIJET NAFTE

2 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Maj 11:56 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.3 automat 3500 euro

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 07:41 Makina , Tiranë

JEPET ME QERA 25€/Dita Fiat Grande Punto

25 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Maj 22:27 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 1.4 GAZ / BENZIN

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Maj 00:43 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto Evo

3 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Maj 15:59 Makina , Tiranë

Fiat Punto Grande

2 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 06:48 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Maj 14:37 Makina , Tiranë

Shitet fiat

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 16:01 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto, Simply Great !!!

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Pri 16:33 Makina , Tiranë

Shitet Fiat Grande Punto Evo 1.3 Diesel

3 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 16:47 Makina , Tiranë

Shitet Fiat grande punto

1 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 17:15 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 17:40 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 4vendsh 1.4 benzine OKAZION

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 10:35 Makina , Tiranë

FIAT AUTOMAT

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 16:52 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 1.3Multijet

2 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 20:04 Makina , Tiranë

Shitet 2900€

2 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Pri 14:20 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

04 Pri 16:11 Makina , Tiranë

Fiat grande punto 1.2 benzine 2008

2 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
23 Mar 18:23 Makina , Tiranë

fiat punto okazion

15 LEK

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Mar 11:52 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 15:34 Makina , Tiranë

Shitet fiat punto

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 17:17 Makina , Tiranë

Shitet

4 500 EUR

03 Mar 19:42 Makina , Tiranë

Shitet fiat 1.3 nafte

3 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Mar 04:48 Makina , Tiranë

SHITET

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:12 Dyqani Makina , Tiranë

FIAT GRANDE PUNTO

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Shk 16:10 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Shk 10:56 Makina , Tiranë

FIAT ��GAZ/BENZINE

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 20:28 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto

3 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Shk 19:24 Makina , Tiranë

Shitet fiat grand punto

3 199 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 12:16 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 18:13 Makina , Tiranë

Fiat punto evo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 21:05 Makina , Tiranë

Fiat grande punto evo

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 22:12 Makina , Tiranë

Kerkoj makine deri 2500 euro ( jo tregtare )

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 17:21 Makina , Tiranë

Shitet fiat grande punto 1.3 naft 2009 super ekonomike

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Jan 19:23 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Jan 10:54 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Jan 05:50 Makina , Tiranë

Fiat Grande Punto 2009

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
11 Jan 17:03 Makina , Tiranë

Fiat grande punto

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj fiat grande punto | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione