Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

chevrolet nafte | Tiranë | Automjete | Makina

Chevrolet , 58
Audi , 30
BMW , 25
Ford , 15
Toyota , 14
Opel , 12
Peugeot , 5
Škoda , 4
Fiat , 4
Nissan , 3
Hummer , 3
Cadillac , 2
Hyundai , 2
Jaguar , 2
Volvo , 2
Renault , 2
Seat , 1
Kia , 1
Citroën , 1
Honda , 1
Smart , 1
Lancia , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.al, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe chevrolet nafte,kategori Makina,ose vendndodhje Tiranë,MerrJep.al është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë njoftime të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për reklamim, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj chevrolet nafte Të gjitha | Makina | Tiranë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.al.

Dje 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Sot 01:05 Makina , Tiranë

SKODA FABIA 1,6 diesel SW

8 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Mbrojtese stopi hummer h2

150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 00:26 Makina , Tiranë

Disqe bmw 20 M

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 00:01 Makina , Tiranë

AUDI A6 2011 3.0 TDI OKAZION 15000 EURO I DISKUTUESHEM

15 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

����FORD KUGA 2.0TDCI TITANIUM S 4WD SUPER FULL

17 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 Makina , Tiranë

����Mercedes Benz C 220 Nafte Evo Automat Liber Sherbimes

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:51 Makina , Tiranë

Bmw 530D Seria 5 3.0 Nafte Look M Power E60 -05

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

VW PASSAT Manuale 6+1

4 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

Audi A3 S-LINE 2014

15 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

VW TOURAN AUTOMAT DSG

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

AUDI A4 Automat DSG 2009

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:23 Makina , Tiranë

A-CLASS AVANGARDE

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:57 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 NAFTE LOOK DHE MOTORR GTD FABRIKE

6 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

PEUGEOT 308 1.6 NAFTE viti 2011

2 999 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 20:55 Makina , Tiranë

OPEL ZAFIRA 1.9 NAFTE AUTOMAT 7 VENDE

3 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:51 Makina , Tiranë

PEUGEOT 207 1.6 NAFTE

1 900 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:48 Makina , Tiranë

GOLF 6 2.0 NAFTE 6 MARSHE

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Shitet Jaguar XE, -Viti 2016, -Motor 2.0 Nafte, -Super Full

20 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:36 Makina , Tiranë

Okazion OPEL ASTRA

3 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:05 Makina , Tiranë

1.3 NAFTE OPEL MERIVA

2 650 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:29 Makina , Tiranë

B class 200 nafte automat

4 000 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:35 Makina , Tiranë

BMW 750i FULL

13 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 11:37
Linku:
Makina , Tiranë

Shitet Opel Antara 2.2 Automat Viti 2012 ✅

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 09:08 Makina , Tiranë

Okazion ❌ AUDI A3 SPORTBACK S-LINE

6 300 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:53 Makina , Tiranë

OKAZION FORD FIESTA 1.4 DIESEL

2 555 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 08:43 Makina , Tiranë

LAND ROVER FREELANDER 2 S TD4 HSE 2.2 4WD

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 22:44 Makina , Tiranë

Shitet & nderrohet vwpassat

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Sht 21:50 Makina , Tiranë

HUMMER H2 FULLLL

20 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 19:42 Makina , Tiranë

Seres 3, 100% Elektrike, 0 Km, Okazion

33 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe bmw

750 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Sht 14:35 Makina , Tiranë

Disqe 20 M origjinale

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Sht 13:00 Makina , Tiranë

Range rover evoque 2.2 ��������

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Sht 11:33 Makina , Tiranë

Shitet Benz 220 nafte, Automat, viti 2006

4 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 21:36 Makina , Tiranë

Seat altea 1.9 sapoardhur kontakt ne wp

3 599 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Sht 14:27 Makina , Tiranë

Audi A3 1.9TDI-07

5 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Sht 06:58 Makina , Tiranë

BMW 730Li 2014 benzin gaz 100%full

20 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Sht 15:00 Makina , Tiranë

MERCEDES BENZ ML 320 CDI FULLLL AMG

7 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:22 Makina , Tiranë

��Okazion�� BMW seria 5, full options 5’700 Euro

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 12:20 Makina , Tiranë

Shitet CLS 320, Full Options, Super gjendje

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Sht 15:00 Makina , Tiranë

shitet & nderrohet vwpassat

4 200 EUR

16 Sht 23:20 Makina , Tiranë

C class 300 4matic Benzin /Gaz

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Sht 15:02 Makina , Tiranë

Mercedes Benz C200 Kompressor okazion !!

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 17:02 Makina , Tiranë

❌SHUTUR❌

2 450 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Sht 10:43 Makina , Tiranë

Mercedes benz C220

7 800 EUR Çmimi me zbritje

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 15:29 Makina , Tiranë

Injektor DENSO 6C1Q-9K56-AC

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Sht 15:29 Makina , Tiranë

BMW POMPE CP4 & INJEKTOR Bosch 0445110 616

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Sht 21:45 Makina , Tiranë

Opel corsa

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Sht 19:44 Makina , Tiranë

Mercedes benz A class

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Sht 00:40 Makina , Tiranë

Shitet dyqani mundesi nderrimi me makin

112 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
20 Gush 14:52 Makina , Tiranë

Shitet ose nderrohet mercedez full…

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.al- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.al plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të reklamave në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.al.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Makina, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Apartamente, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Soba druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera reklamash.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.al janë Disqe Goma Spasi, DES Real Estate, Tirana Real Estate, R&R Computer Service, Alba-TECH, SOLE Travel, Lerei Music Shop dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.al. Më shumë se 800.000 njoftime janë duke u prezantuar në MerrJep.al! Këtu, ju mund të gjeni gjithçka! Shitja e makinave, marrja me qira e apartamenteve, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.al në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Makina në MerrJep.al


Nëse, gjatë kërkimin tuaj chevrolet nafte | Të gjitha | Makina | Tiranë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një njoftim me të cilin do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një njoftim me titull " Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë) ", ose hidhni një vështrim të gjitha njoftimeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)" , dhe prisni që të kontaktoheni nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.al është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.al me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione